پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۳

متس هوملس همچنان از مصدوميت زانوي خود رنج مي‌برد و ممکن است نتواند به موقع براي حضور در ايستگاه پاياني جام جهاني 2014…

متس هوملس همچنان از مصدوميت زانوي خود رنج مي‌برد و ممکن است نتواند به موقع براي حضور در ايستگاه پاياني جام جهاني 2014 برزيل و بازي برابر آرژانتين حضور داشته باشد.

به نقل از تسنيم، هوملس که در جريان پيروزي 7 بر يک ژرمن‌ها برابر برزيل در نيمه نهايي تنها 45 دقيقه در ميدان حضور داشت بعد از اين بازي تاييد کرد مدتي است که درد زانو وي را آزار مي‌دهد و به همين دليل بود که يواخيم لو، سرمربي آلمان پس از مطمئن شدن از پيروزي تيمش مدافع بورسيا دورتموند را از ميدان خارج کرد.

با اين حال اوليور بيرهوف، مدير تيم ملي آلمان گفت که انتظار دارد که هوملس 25 ساله برابر آرژانتين به ميدان برود. بيرهوف در گفت‌وگو با شبکه تلويزيوني ARD آلمان گفت: به جز هوملس همه بازيکنان تيم در آمادگي کامل قرار دارند و او هم روند درمانش را ادامه خواهد داد. تعويض او در بازي قبلي تصميمي محتاطانه بود. ما انتظار داريم که هوملس در فينال بازي کند.

هوملس خود درباره وضعيتش اظهار داشت: از چند روز پيش درگير اين مشکل بوده‌ام اما براي اولين بار درد پايم حتي بعد از گرم کردن در تمرينات هم از بين نرفت و در جريان بازي بدتر و بدتر شد. من خودم اين تصميم را گرفتم و شايد بهتر بود که تعويض شوم تا از اتفاقي بدتر جلوگيري شود. بايد دقيقاً ببينيم که وضعيت چگونه است؟ فکر نمي‌کنم چندان جزئي باشد اما خوشبختانه چيزي هم نيست که حضورم را در بازي يک‌شنبه به مخاطره بيندازد.

تيم‌هاي ملي آلمان و آرژانتين ساعت 23:30 يک‌شنبه 22 تير در ورزشگاه ماراکانا به مصاف يکديگر مي‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.