دوشنبه، ۱۳ بهمن ۹۳ - ۰۸:۰۶

به گزارش میهن پست – مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در واکنش به اظهارات معاون وزیر ورزش گفت: برای پاداش‌های ناچیز مربیان…

به گزارش میهن پست – مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در واکنش به اظهارات معاون وزیر ورزش گفت: برای پاداش‌های ناچیز مربیان از شما نباید تشکر کرد چرا که این پول بیت‌المال است و شما وظیفه خود را انجام می دهید.
حسن بابک در گفتگو با مهر، به پرداخت پاداش به مربیان از سوی وزارت ورزش و پاسخ مسئولان این وزارتخانه اشاره کرد و ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: متاسفانه چون معاون وزیر یک مدیر ورزشی نیست و سابقه چندانی در ورزش ندارد اظهاراتی را مطرح کردند که وظیفه می‌دانستیم به آن پاسخ دهیم.

وی ادامه داد: مطمئنا اگر وی به عنوان یک مربی در جایگاه ما بود چنین حرف هایی نمی‌زد. در بازیهای آسیایی 2010 گوانگجو یعنی 4 سال پیش جوایز مربیان بسیار بیشتر از این بود که با توجه به تورم و گرانی‌های این چهارسال نمی دانم با چه منطقی همان جوایز هم تا حد قابل توجهی کم شد.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی افزود: ما دیگر خسته شدیم آنقدر به مربیان و کشتی گیران وعده دادیم. آقای سجادی لطفا همیشه قبل از صحبت کردن کمی تامل کنید. شما که این پول را از جیب خود نداده اید چنین حرف هایی می زنید، وای به حال اینکه اگر یک ریال از جیب خود می دادید.

حسین بابک مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی

حسین بابک مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی

حسن بابک خاطرنشان کرد: کار شما به جایی رسیده که به جای تشویق به نوعی به ما توهین می کنید. با این وضعیت عواقب اتفاقات و دلسردی و شکست‌های احتمالی بعدی برعهده خودتان است چرا که با این تصمیمات و رفتارهای غیرمنطقی، مربیان را که بدون دریافت حقوق مدتهاست در اردوهای تیم ملی حضو ر دارند دلسرد و بی انگیزه می کنید.

وی افزود: تیم کشتی فرنگی ایران برای نخستین بار در تاریخ ورزش موفق به کسب قهرمانی جهان شد اما شما یک بار برای گفتن تبریک و خسته نباشید به خانه کشتی هم نیامدید. پس مشخص است که شما هنوز متوجه ارزش و اعتبار چنین موفقیت بزرگی در سطح جهان نیستید.

بابک ادامه داد: سرمربی تیم ملی 3 میلیون حقوق می گیرد که با توجه به عزیمت او از شهرستان به تهران و اجاره های سنگین و هزینه رفت و آمد به اردو و خرج زندگی، چیزی برای او نمی ماند. مطمئنا اگر شما خود را جای این مربیان می گذاشتید چنین صحبت هایی نمی کردید. شما به وظیفه خود عمل می کنید پس لطف کنید در انجام وظیفه خود این گونه به مربیان بی احترامی نکنید.

حسن بابک در پایان گفتگویش گفت: ما وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دادیم و با کسب قهرمانی جهان این را ثابت کردیم. پس شما هم سعی کنید به وظایف خود در وزارت ورزش به خوبی عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.