پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۷:۳۷

بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه اتوبوس، شش سرنشین پراید در دم جان باختند. حبیب حسینقلی‌زاده مسئول روابط…

بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه اتوبوس، شش سرنشین پراید در دم جان باختند.

حبیب حسینقلی‌زاده مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی، گفت: این حادثه در ساعت 13 امروز شش شهریورماه در راه روستایی آغ‌کند به خلخال رخ داد.

وی گفت: با اعزام فوریت‌های پزشکی آغ‌کند به محل حادثه متاسفانه مرگ شش سرنشین پراید شامل دو مرد 45 ساله، یک زن 35 ساله و سه دختر به سن‌های 8،10 و 13 ساله در محل تائید شد.

وی ادامه داد: در این حادثه دو سرنشین اتوبوس نیز بصورت جزئی صدمه دیده بودند که سرپایی درمان شدند.

به گزارش ایسنا، علت این حادثه هنوز از سوی پلیس‌راه استان اعلام نشده است.

انحراف به چپ اتوبوس، 6 سرنشین پراید را کشت

سرهنگ حسن فرجی رئیس پلیس‌راه آذربایجان‌شرقی درباره علت حادثه تصادف در محور سرچم_ اردبیل به ایسنا گفت: در پی برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با شماره تهران به سمت اردبیل با اتوبوس اسکانیا اردبیل، چهار سرنشین عقب پراید شامل یک زن 35 ساله و 3 دختر 8، 10 و 13 ساله و همچنین سرنشینان جلوی پراید دو مرد حدود 45 ساله در محل جان باختند.

به گفته‌ فرجی انحراف به چپ اتوبوس منجر به بروز این حادثه شد.

به گزارش ایسنا، در این حادثه دو سرنشین اتوبوس نیز دچار مصدومیت شده بودند که با انجام اقدامات پیش‌بیمارستانی توسط عوامل اورژانس آغ‌کند در محل وقوع حادثه، به بیماستان میانه منتقل شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *