جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۶

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی اکبری، عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: صبح پنج شنبه یک دستگاه خودروی سواری  پراید به داخل…

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی اکبری، عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: صبح پنج شنبه یک دستگاه خودروی سواری  پراید به داخل یک شکاف 700 متری عمیق و صعب العبور در 10 کیلومتری پایگاه در پیچ های بالا دست سقوط کرد که بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه راهی محل حادثه  شد.

وی ادامه داد: این تیم در بررسی های اولیه توانست 2 نفر از سرنشینان این خودرو که در همان لحظات اولیه  به بیرون پرتاب شده بودند را در حوالی محل منحرف شدن از محور پیدا کنند و به مرکز درمانی انتقال دهند.

اکبری اذعان کرد: درحین انتقال  با توجه به هوشیاری این دو نفر مصدوم مشخص شد که خودرو دارای 5 سر نشین دیگر بوده که به داخل شکاف دره سقوط کردند.

وی تصریح کرد: به محض اطلاع از این موضوع، تیم پایگاه امداد و نجات استان تقاضای نیروی کمکی کرد و نزدیکترین پایگاه امداد ونجات بین شهری قرق به محل حادثه اعزام شد.

مدیر عامل هلال احمر استان گلستان خاطر نشان کرد: پس از ارزیابی مسیر سقوط، تیم توانست با بررسی مسیر های متعدد به خودرو و سرنشینان در انتهای شکاف که بسیار صعب العبور بود دسترسی پیدا کند؛ در همان ارزیابی های اولیه مشخص شد سایر سرنشینان در صحنه حادثه فوت شدند.

وی با بیان اینکه  انتقال اجساد از این دره عمیق مسئله پیش روی تیم بود، افزود: با کمک 3 تیم جاده ای و 6 تیم کوهستان پس از عملیات  8 ساعته سخت و نفس گیر در شب اجساد با استفاده از کارگاه فنی کوهستان  و حمل با بسکت توسط تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر، تحویل مقام قضایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.