چهارشنبه، ۱۷ آبان ۹۶ - ۰۱:۵۶
انسان های عجیب

رشد غیر طبیعی برخی از اندام ها در تعداد معدودی از انسان ها آنها را تبدیل به عجیب ترین انسان های کره زمین…

رشد غیر طبیعی برخی از اندام ها در تعداد معدودی از انسان ها آنها را تبدیل به عجیب ترین انسان های کره زمین کرده است. در این مطلب قصد داریم تعدادی از این انسان های عجیب را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم . با میهن پست همراه شوید .انسان های عجیب و غیر طبیعی که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد، در بسیاری از نقاط دنیا کاملا معروف هستند چراکه توانسته اند به دلیل داشتن اندام های نامتعارف نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسانند .

بزرگ ترین چشم های جهان : چشم های «کیم گودمن» به اندازه ۱۲ میلی متر از حدقه بیرون زده اند. وی ساکن شیکاگوست و نخستین بار زمانی متوجه شد که می تواند تا این اندازه چشم های خود را بیرون بیاورد که یک نقاب هاکی به سرش ضربه وارد کرد. پس از این واقعه، او هر بار اراده کند می تواند چشم هایش را از حدقه بیرون بیاورد.

بلندترین زبان زنان : لوئیس ۱۸ ساله که در لیست انسان های عجیب قرار دارد ،  برای داشتن زبان ۱۰ سانتی متری در کتاب گینس نامش ثبت شده است.

انسان های عجیب

بلندترین ناخن های جهان : لی ردموند از انسان های عجیب کره زمین زنی از ایالت یوتا از سال ۱۹۷۹ میلادی ناخن هایش را کوتاه نکرده بود تا اینکه در سال ۲۰۰۹ در اثر حادثه رانندگی، آن ها را از دست داد. ناخن های وی مجموعا ۸٫۶۵ متر طول داشتند. نام وی در کتاب گینس برای داشتن بلندترین ناخن ثبت شده است.

بلندترین ریش زنانه : ویویان ویلر، با ریش ۲۷٫۹ سانتی متری خود، رکورد دار بلندترین ریش در میان زنان است و یکی از انسان های عجیب روز زمین . این خانم اهل ایالت ایلینویز آمریکاست و پدرش از سن ۷ سالگی وی را مجبور کرده تا صورتش را تیغ بزند و همین مساله موجب رشد زیاد ریش های او شده است.

انسان های عجیب

بلندترین موی ابرو در جهان : فرانک آمس در سال ۲۰۱۳ توانست با موهای ۹٫۶ سانتی متری ابروهای خود، نامش را در گینس ثبت کند.

انسان های عجیب

بلندترین موی گوش : رادهاکانت بایجپای یک فروشنده هندی و از انسان های عجیب است و هدفش در زندگی بلند کردن موهای گوشش است. وی در سال ۲۰۰۳ توانست با موهایی به طول ۱۳٫۲ سانتی متر، نام خود را در کتاب گینس به ثبت برساند. اما این پایان راه وی نبود و همچنان به این کار مبادرت ورزیده و در حال حاضر موهای گوش های وی بیش از ۲۵ سانتی متر، بلندی دارند.

انسان های عجیب

بزرگ ترین گوش دنیا : داریل بلمارس، متولد ۱۰ جولای ۱۹۵۶ بزرگ ترین لاله گوش را در جهان دارد. گوش وی ۱۴ سانتی متر است.

بزرگ ترین دست جهان : لوئی هیوآ از بیماری نادری موسوم به Macrodactyly رنج می برد که به موجب آن، یک بخش از بدن در اندازه ای غیر معمول رشد کرده و عدم تناسبی محسوس را ایجاد می کند. آقای هیوآ به همین خاطر، در تابستان ۲۰۰۷ در یکی از بیمارستان های شانگهای بستری شد. انگشت شست دست چپ وی ۲۶ سانتی متر و انگشت اشاره اش نزدیک به ۳۰٫۴ سانتی متر بود. در سال ۲۰۰۷ پس از یک جراحی ۷ ساعته، حدود ۵ کیلوگرم گوشت از دستان او برداشته و دستش به حالت طبیعی خود بازگشت.

انسان های عجیب

بیشترین تعداد انگشت در دست و پا : پرانامیا مناریا و «دوندرا هارنه» دو فردی هستند که به دلیل داشتن ۲۵ انگشت در دست و پاهای خود (۱۲ انگشت دست و ۱۳ انگشت پا) نامشان در کتاب گینس ثبت شده. دلیل این امر نوعی بیماری به نام «پرانگشتی» است.

انسان های عجیب

بزرگ ترین سر در جهان : ساین ممتاز یک مرد پاکستانی است که از کودکی از سندروم پروتئوس رنج می برده که باعث شده تا صورتی دفرمه و جمجمه ای بزرگ تر از حد معمول داشته باشد.

بزرگ ترین دهان دنیا : فرانسیسکو دومینگو جوآکوئیم بزرگ ترین و گشادترین دهان را در جهان دارد. دهان وی تا ۱۷ سانتی متر باز می شود.

بلندترین بینی جهان : مهمت اوزیورک در سال ۱۹۴۹ در ترکیه به دنیا آمده است و در سال ۲۰۰۷ رکود دار بلندترین بینی در جهان به شمار می رفت. بینی وی ۸٫۸ سانتی متر بود. اما مرد پاکستانی تبار دیگری به نام «فایضن آقا» توانست با بینی ۱۲٫۱۹ سانتی متری خود، رکود وی را شکسته و نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.

13 دیدگاه برای “این انسان های عجیب ، نامشان در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسیده است + عکس”

 1. نيلوفر گفت:

  وای خدا حالم بد شد

 2. جانيار گفت:

  بزرگترین موی گوش 😐😐

  1. مهسا گفت:

   اخه اینم رکورد. زدن داره!

 3. احمد گفت:

  موی گوش و ابرو چیه که واسه رکورد نزنی!

 4. الياس گفت:

  تمام پدربزرگای دنیا رو باید تو گینس ثبت کنن بخاطر موی ابرو😐

  1. مهران گفت:

   موی دماغ و گرش نیز😄😄

 5. شيرين گفت:

  حالا من زرت و درت ناهونام میشکنه😐

 6. ناهيد گفت:

  اون تعداد انگشت دست و پا مادر زادی هستش

 7. رزا گفت:

  طفلی سرش چرا اون شکلی شده

 8. اعظمي گفت:

  بازم خوبه بعد عمل انگشتاش اکی شدن

 9. حسن گفت:

  قدر عجیب و غریبن

 10. جاويد گفت:

  چه حلقه ای تو گوشش کرده😐

 11. مسعود گفت:

  والا منم اون حلقه رو تو گوشم بزارم همین میشم😆

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.