یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۹

به نقل از فدراسيون فوتبال، کريم انصاري‌فرد گفت: شرايط تيم در اينجا خوب است و کمپي که تيم ملي ايران در آن حضور…

به نقل از فدراسيون فوتبال، کريم انصاري‌فرد گفت: شرايط تيم در اينجا خوب است و کمپي که تيم ملي ايران در آن حضور دارد، جزو يکي از سه کمپ برتر اين کشور است و آن هم به اين دليل است که کي‌روش زودتر به برزيل آمد و توانست اين کمپ را پيش از ساير رقبا براي ما در نظر بگيرد. تمام امکانات براي تمرين تيم ملي در اين کمپ مهياست و با تمرين‌هاي خوب اميدوارم بتوانيم بازي‌هاي خوب و قابل‌قبولي را در اين مسابقات ارائه دهيم.

انصاري‌فرد در ادامه در خصوص اختلاف ساعت برزيل با ايران و همچنين سفر طولاني که به شهر سائوپولو از تهران گفت: فکر مي‌کنم تا يکي و دو روز آينده کاملا با اين شرايط هماهنگ شويم. سخت است نزديک به 7 تا 8 ساعت اختلاف ساعت با ايران داريم و بعد از يک پرواز طولاني يکي و دو روز اول خيلي سخت بود ولي رفته‌رفته شرايط خيلي بهتر مي‌شود. ان شاءالله تا زمان باقيمانده به مسابقات هماهنگ‌تر هم خواهيم شد. تمرينات سخت و بين‌المللي را زير نظر کادر فني انجام مي‌دهيم؛ چرا که يک مربي حرفه‌اي و باتجربه به نام کي‌روش در تيم ملي ايران حضور دارد و از اين رو صددرصد تمرينات خوبي را انجام مي‌دهيم و همه چيز ايده‌آل است.

مهاجم تيم ملي درباره بازي امروز مقابل ترينيداد و توباگو گفت: بازي اين تيم برابر آرژانتين را با ساير بازيکنان و کادر فني تيم ملي ديديم. آرژانتين به سختي توانست اين تيم را شکست دهد و خيلي سخت جلوي اين تيم بازي کرد. طبيعتا ما هم روز سختي را در پيش رو داريم و اين بازي مي‌تواند کمک بسزايي در هماهنگي بيشتر تيم ملي داشته باشد. نيجريه تيمي قوي است البته ما تيم آسان در اين رقابت‌ها نداريم و اميدوارم بتوانيم جلوي نيجريه بهترين عملکرد را داشته باشيم.

وي در ادامه با حضور در سالن کنفرانس مطبوعاتي پاسخگوي سوالات خبرنگاران برزيلي بود.

وي درباره مشکلاتي که در سائوپائولو از جمله ترافيک سنگين و آب و هواي متغير گفت: مشکلات چندان مهمي نيستند. ترافيک و بارندگي چيزهاي طبيعي هستند و بايد تمام تمرکزمان روي موفقيت در جام‌جهاني باشد و آمده‌ايم اينجا که از حيثيت کشورمان دفاع کنيم و به فکر انجام بازي‌هاي خوب هستيم.

انصاري‌فرد در خصوص بستن GPS در موقع تمرين‌ها گفت: خوشبختانه از دو اردوي افريقاي جنوبي و اتريش با GPS تمرين مي‌کنيم. سرمربي و همچنين کادر فني مي‌توانند به خوبي در موقع تمرين بدن‌هاي ما را آناليز و چک کنند. هيچ مشکلي با اين GPSها نداريم.

مهاجم تيم ملي درباره سوالي در خصوص تيم ملي برزيل و اين که آيا طرفدار بازيکن خاصي در اين تيم هست گفت: يک بار مقابل تيم ملي برزيل در يک بازي دوستانه در دوبي حضور داشته‌ام. اين تيم بازيکنان بزرگي دارد و بزرگ‌ترين آنها هم به نظر من که هم پست من و در خط حمله بازي مي‌کرد و من خيلي بازي او را دوست داشتم لوييز نازاريا دليما يا همان رونالدو بود.

انصاري‌فرد در پايان در خصوص تيم آرژانتين که يکي از مدعيان جام‌جهاني است و برابر اين تيم بازي سختي خواهيم داشت، گفت: بله، صددرصد اميدوارم بازي خوبي باشد. آرژانتين يکي از بهترين تيم‌هاي دنياست و ستارگان بزرگي مثل ليونل مسي در اين تيم هستند. تمام تلاشمان را در اين بازي خواهيم کرد چون براي عکس گرفتن با ستارگان اين تيم بازي نمي‌کنيم که بايد از حيثت و اسم و رسم کشور و فوتبالمان دفاع کنيم و هدفمان مشخص است و مطمئنا تا آخرين دقيقه بازي مقابل اين تيم تلاش خواهيم کرد تا بازي خوبي را از خود نشان دهيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.