یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۳:۱۲

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع انفجار شدید گاز و آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی در اهواز خبر…

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع انفجار شدید گاز و آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی در اهواز خبر داد.

امیر نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خوزستان، اظهار کرد: ساعت 1:38 بامداد امروز، یکشنبه (27 مهرماه) انفجار شدید به همراه آتش‌سوزی در یکی از واحدهای مسکونی یک مجتمع 4 طبقه واقع در خیابان اصلی گلشن منطقه پردیس رخ داد و موجب ریزش آوار شد.

وی ادامه داد: طبقه همکف این مجتمع تجاری بوده و در هر طبقه 3 واحد مسکونی بوده است که این حادثه به دلیل سهل انگاری و باز بودن شیر اصلی گاز یکی از واحدهای طبقه آخر رخ داده است. این واحد مسکونی به طور صد درصد تخریب شد و به واحدهای مجاور خسارت وارد آمد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی 3 نفر از ساکنان این مجتمع در این حادثه از مرگ حتمی نجات یافته و توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

نجفی افزود: نیروهای آتش‌نشانی پس از 2 دقیقه در محل حادثه حاضر شدند. در این عملیات 18 آتش‌نشان به همراه 6 دستگاه اطفای حریق به محل اعزام شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.