دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۵

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از انفجار یک دستگاه پژو ۴۰۵ در پمپ‌بنزینی در شهر کرمان خبر داد. به گزارش…

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از انفجار یک دستگاه پژو ۴۰۵ در پمپ‌بنزینی در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کویرو به نقل از شهرداری کرمان، محمد مومنی با بیان اینکه حریق یک دستگاه خودرو 405 در یکی از پمپ‌بنزین‌های شهر کرمان در ساعت 8 و 52 دقیقه صبح امروز به مرکز پیام این سازمان گزارش شد، اظهارکرد: نیروهای آتش‌نشانی از ایستگاه‌های شماره یک و سه به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.

وی با بیان اینکه این حادثه در پمپ‌بنزین خواجو در شهر کرمان اتفاق افتاد، گفت: باک این خودرور سوراخ و دارای نشتی بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان تصریح‌کرد: راننده این خودرو پس از سوخت‌گیری اقدام به روشن کردن خودرو معیوب کرد که به سبب اتصالی در جریان برق دچار انفجار و حریق شد.

مومنی افزود: راننده با هول دادن خودرو قصد روشن کردن آن را داشت که خودرو منفجر شده و با پمپ‌های سوخت برخورد کرد.

وی از سوختن کامل خودرو به غیر از قسمت موتوری آن خبرداد و گفت: در این حادثه یک دستگاه پمپ دچار حریق شد و یکی دیگر از پمپ‌ها دچار حرارت‌دیدگی شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان بیان‌کرد: خوشبختانه شعله‌های آتش به مخزن‌ها سرایت نکرد که در غیر این شرایط شاهد حریقی عظیم در کرمان می‌شدیم.

مومنی با اشاره به اینکه خوشبختانه این حادثه صدمات و تلفات جانی در پی نداشت، خاطرنشان کرد: سوراخ بودن باک خودرو و نشت بنزین و در ادامه اتصالی در سیستم برق خودرو علت این حادثه بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.