دوشنبه، ۲۰ مرداد ۹۳ - ۰۳:۲۶

رئیس پلیس آگاهی لرستان از انهدام باند سارقان خودرو در خرم‎آباد خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، قدرت‎الله دالوند…

رئیس پلیس آگاهی لرستان از انهدام باند سارقان خودرو در خرم‎آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، قدرت‎الله دالوند در جمع خبرنگاران بیان‌کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات پی بردند که افرادی در لرستان و سایر استان‎ها اقدام به سرقت خودرو می‎کنند. با تشکیل جلسه‎ای در شورای عملیاتی قرارگاه مبارزه با سرقت، مسئله به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی اضافه‌کرد: مأموران موفق به شناسایی یک باند حرفه‎ای در این زمینه شدند.

دالوند ادامه‌داد: تاکنون از این باند 18 نفر شناسایی شده و آنان به 114 فقره سرقت خودرو اعتراف کرده‎اند که تاکنون 79 دستگاه خودروی مسروقه از آنها کشف و ضبط شده است.

دبیر قرارگاه مبارزه با سرقت لرستان اظهارکرد: این افراد با خریداری خودروهای اسقاطی و سرقت خودروهای مشابه آنها اقدام به تغییر ارکان خودروی سرقتی کرده و آن را وارد چرخه بازار می‎کردند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان افزود: یک دفتر ثبت اسناد نیز با این سارقان همکاری داشته که مسئول آن در حال حاضر دستگیر شده است.

دالوند تصریح‌کرد: عمده سرقت‎ها از استان‎های تهران، همدان، اصفهان و لرستان بود و در لرستان، تهران، مرکزی، قم و خوزستان به فروش رسانده‎اند.

وی گفت: هنگام خرید اتومبیل مشخصات کامل از قبیل موتورشاسی، اتاق، رنگ و مدل با اسناد صحیح و کارت خودرو مطابقت کرده و آدرس محل کار و سکونت فروشنده را به دست آورید و از کارشناسان خبره در این زمینه استفاده شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.