چهارشنبه، ۰۲ مهر ۹۳ - ۰۲:۳۳

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از انهدام باند بزرگ جعل مهر، اسناد و اوراق ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی در استان…

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از انهدام باند بزرگ جعل مهر، اسناد و اوراق ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی در استان چهارمحال و بختیاری با بیش از 1000 مورد جعل، خبر داد.

سرهنگ نورعلی یاری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه چهارمحال و بختیاری، اظهارکرد: اخباری مبنی بر جعل گسترده مهر و اوراق ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی و کارت‌های معافیت سربازی توسط چند نفر از جاعلان حرفه‌ای منتشر شد که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان لردگان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی شبانه‌روزی رئیس باند شناسایی و دریک عملیات غافلگیر کننده دستگیر شد که پس از انتقال به مقر پلیس در تحقیقات ابتدا با اظهارات فریبنده سعی در گمراهی ماموران را داشت اما با ارائه مدارک مستند و غیر قابل انکار توسط پلیس راز اقدامات مجرمانه خود و همدستانش را برملا کرد.

یاری گفت: طبق اعترافات متهم، وی با همدستی 9 نفر دیگر طی چندین سال با جعل مهر، اسناد و اوراق سازمان‌های دولتی و خصوصی مبالغ هنگفتی را کسب کرده‌اند که بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری دیگر متهمان در دستور کارگروه ویژه رسیدگی کننده به این پرونده قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به دستگیری دیگر اعضای باند، افزود: در جریان رسیدگی به این پرونده بیش از 1000 مورد جعل اسناد کشف شد که تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

وی از شهروندان خواست در صورتی که اطلاعاتی در این زمینه دارند از طریق تلفن 110 و سامانه 197 و به صورت حضوری موضوع را با پلیس در میان گذارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.