سه شنبه، ۱۸ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۱

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری و انهدام اعضای باند پنج نفره سارقان مشتریان بانک‌های شهر یزد و کشف 140 میلیون ریال…

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری و انهدام اعضای باند پنج نفره سارقان مشتریان بانک‌های شهر یزد و کشف 140 میلیون ریال وجه نقد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه یزد، سرهنگ عطاءالله احمدی در این باره گفت: به دنبال استمرار وقوع سرقت‎‎های داخل خودرو به روش تعقیب از بانک در شهرستان یزد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه کارآگاهان پس از بررسی شیوه و شگرد مجرمان و انجام کارشناسی پرونده‎‎های سرقت داخل خودرو و به دست آوردن موقعیت جغرافیایی این جرم در شهرستان، خاطرنشان کرد: در تحقیقات مشخص شد که سارقان دو جوان هستند که به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت پس از خروج مالباخته، اقدام به تعقیب وی و سرقت وجوه نقد داخل خودرو می‎‎کنند.

احمدی ادامه داد: با به کارگیری مأموران مجرب و هماهنگی با مقامات قضائی، ساعت 10 صبح روزگذشته سارقان با یک دستگاه موتورسیکلت در جلوی بانک دستگیر شدند.

وی از اعتراف سارقان به 16 فقره سرقت مشتریان بانک‏‏‌ها خبر داد و تصریح کرد: با اعتراف متهمان سه نفر دیگر از اعضای این باند شناسایی و در مخفی‌گاهشان دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد یادآور شد: در بازرسی از مخفی‌گاه متهمان 140 میلیون ریال وجه‌نقد و همچنین سه دستگاه خودرو سواری و دو دستگاه موتورسیکلت نیز کشف شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *