چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۱۱:۴۸

رییس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری سارقان نقابداری خبرداد که با ورود به منازل افراد اقدام به سرقت طلا و وسایل قیمتی می‌کردند….

رییس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری سارقان نقابداری خبرداد که با ورود به منازل افراد اقدام به سرقت طلا و وسایل قیمتی می‌کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ محمدرضا اکبری گفت: این سه سارق در شهرهای بجنورد، تهران و بندرگز دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: در روزهای پایانی پارسال زنی با مراجعه به پلیس آگاهی استان گلستان شکایتی را در خصوص سه مرد نقابدار مطرح کرد که وارد منزل وی شده و طلا و وسایل قیمتی دیگری را به سرقت برده‌اند.

به گفته وی، شاکی در اظهارات خود بیان کرد که روز حادثه مدتی پس از آن که همسرش از منزل خارج شده، صدای بازشدن در را شنیده و با سه مرد نقابدار مواجه شد که با ورود به منزل پول و طلاهایش را به همراه یک دستگاه لپ‌تاپ، گوشی تلفن‌همراه و دوربین فیلمبرداری به سرقت برده‌اند.

اکبری تاکیدکرد: با توجه به حساسیت پرونده، فعالیت‌های اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهمان به صورت تخصصی آغاز و در حال انجام بود که در روزهای پایانی اردیبهشت امسال نیز زنی از بندرگز با مراجعه به پلیس آگاهی شکایت مشابهی را ارائه کرد.

رییس پلیس آگاهی استان گلستان تصریح‌کرد: اظهارات این زن و نحوه سرقت شباهت‌های بسیاری با گفته‌های شاکی قبلی داشت و ماموران در پیگیری‌ها یکی از این سارقان را که ساکن بجنورد بود، شناسایی و دستگیر کردند.

وی اضافه‌کرد: پس از دستگیری متهم و روبروشدن با دو زن مالباخته، وی لب به اعتراف گشود و گفت که همراه دو دوست خود این سرقت‌ها را انجام داده است.

اکبری اظهارکرد: در پی این اعترافات، دو همدست وی در تهران و بندرگز و پنج خریدار اموال سرقتی دستگیر شدند و تحقیقات با صدور قرار قانونی برای متهمان ادامه دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *