یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۰۳:۴۲

رئیس پلیس آگاهی لرستان از انهدام یک باند بزرگ کلاهبرداری در خرم‎آباد خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، سرهنگ…

رئیس پلیس آگاهی لرستان از انهدام یک باند بزرگ کلاهبرداری در خرم‎آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، سرهنگ قدرت‎الله دالوند در جمع خبرنگاران، افزود: در پی وصول چند گزارش در خصوص کلاهبرداری از خانواده‎های شهدا مبنی بر اینکه افرادی با آنان تماس گرفته و بیان می‎دارند “مطالبات معوقه و مقداری کالا از سوی بنیاد شهید مهیا و آماده شده، باید مبلغی به حساب شماره … از طریق خودپردازها واریز کند”، با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از تبعات بعدی آن به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی اظهارکرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد افرادی ‎که از تلفن همگانی داخل شهر با مالباخته‎‌ها تماس گرفته‎اند در محل زندان خرم‎آباد هستند، سه نفر از آنان شناسایی شدند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان تصریح‌کرد: متهمان زندانی که به اتهام قتل، سرقت و کلاهبرداری در حال سپری دوران محکومیت هستند با سه نفر دیگر خارج از زندان که دو نفر از آنان زن و فامیل هستند، طراحی این شیوه کلاهبرداری کرده به‎طوری که افراد داخل زندان با شکات تماس داشته و افراد بیرون از زندان با افتتاح حساب بلافاصله بعد از واریز وجه آن را برداشت می‎کنند.

دالوند اضافه‌کرد: با انهدام این باند 6 نفره، متهمان تاکنون به 15 فقره کلاهبرداری به این شیوه اعتراف و حسب دستور قضایی برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *