پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۴

فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام 1.5 تن تریاک و هلاکت دو شرور مسلح در عملیات اخیر تکاوران 114 قرارگاه عملیاتی ابوذر در…

فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام 1.5 تن تریاک و هلاکت دو شرور مسلح در عملیات اخیر تکاوران 114 قرارگاه عملیاتی ابوذر در شرق استان خبر داد.

سردار “حسین چناریان” در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با اعلام این خبر گفت: ماموران یگان تکاوری 114 قرارگاه عملیاتی ابوذر با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی از عبور یک کاروان قاچاقچیان مسلح مواد مخدر از شرق کشور و عمق کویر به سمت استان‌های مرکزی برای انتقال محموله‌های سنگین مواد مطلع شدند.

وی افزود: تکاوران پلیس طی چند مرحله عملیات ردزنی، شناسایی و کار اطلاعاتی، مسیر دقیق تردد کاروان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: پلیس در یک عملیات کاملا مهندسی – رزمی، یک دستگاه خودرو هایلوکس فاقد پلاک حامل مواد مخدر که در حال تردد به سمت مرکز استان بود را در عمق کویر منهدم کرد.

وی اظهار کرد: در این عملیات به علت آتش پر حجم، دو تن از اشرار مسلح به هلاکت رسیدند و خودرو آنها به همراه کلیه تجهیزات و مواد مخدر داخل آن در آتش سوخت.

چناریان گفت: در پاکسازی محل عملیات، یک قبضه سلاح نیمه سنگین آر. پی . جی 7 ، دو دستگاه بی‌سیم دستی و مقادیر زیادی مهمات از اشرار کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: در این عملیات قریب به 1.5 تن تریاک، به علت انهدام خودرو ، در آتش سوخت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.