پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۰۴

به گزارش ایرنا سیدمحمدرضا رضوی زادگان چهارشنبه به خبرنگاران اظهار داشت : مرحوم حاج جلال آتشی شخصیتی با اخلاص و پیشقدم در امور…

به گزارش ایرنا سیدمحمدرضا رضوی زادگان چهارشنبه به خبرنگاران اظهار داشت : مرحوم حاج جلال آتشی شخصیتی با اخلاص و پیشقدم در امور خیرخواهانه و کمک به نیازمندان بود که در سخنرانی ها مردم را به این راه هدایت می کرد و خودش نیز عامل بود.

وی افزود: مرحوم آتشی در دوران مسوولیت و پس از ان ارتباط مناسبی با کمیته امداد در راستای کمک رسانی به نیازمندان شهرستان داشت و با حسن خلق و گشاده­ رویی در رتق و فتق امورات محرومین و نیازمندان پیشقدم بود.

مدیرکمیته امداد امام خمینی جهرم بیان کرد: دانشمند فرزانه مرحوم حاج جلال آتشی با تاسی گرفتن از مولای متقیان حضرت علی(ع) و ائمه اطهار زبان ، قلم و عمل خود را وقف خدمت رسانی به عموم مردم و بویژه محرومین کرده بود.

وی خاطر نشان کرد: ذبح گوسفند در عید قربان و برگزاری کلاس های اعتقادی جهت همکاران و دانش آموزان خوابگاه شبانه روزی کمیته امداد بدون دریافت حق الزحمه و خرید جایزه با پول شخصی و اهداء به دانش آموزان جهت جذب آنها به فرهنگ علوی و شرکت در طرح اکرام ایتام با تقبل هزینه یک فرزند یتیم از بخش سیمکان بخش اندکی از اقدامات خیر خواهانه این چهره فرهنگی شهرمان بود که بدون اطلاع سایرین انجام می گرفت و تا آخرین لحظات زندگی خود نیز کمک به خانواده های بی بضاعت را در سرلوحه زندگی خود قرار داده بود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی جهرم یادآورشد : وی به کمک رسانی به نیازمندان تأکید وافر داشت و مطابق وصیت نامه­ آن مرحوم ، بخشی از اموال وی نیز توسط بستگان جهت توزیع بین فقرا و نیازمندان شهرمان به کمیته امداد جهرم اهدا شد.

به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی جهرم، نزدیک به دوهزارجلد کتابهای آن مرحوم نیز مطابق وصیت نامه تحویل یکی از مراکز فرهنگی شهرستان جهرم شده است .

شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری جنوب شرقی شیراز قراردارد .ک/2

7369/ 667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.