چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۸

پس از درخشش اشکان دژاگه در ديدار مقابل آرژانتين در چارچوب مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل اين هافبک 27 ساله مورد توجه…

پس از درخشش اشکان دژاگه در ديدار مقابل آرژانتين در چارچوب مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل اين هافبک 27 ساله مورد توجه سرمربي تيم اورتون قرار گرفته است.

بر اساس گزارش روزنامه انگليسي «گاردين» دژاگه که فصل گذشته به همراه فولام به ليگ دسته اول انگليس سقوط کرد ممکن است فصل آينده به ليگ برتر انگليس بازگردد چون گزارش‌ها حکايت از اين دارد که اورتون به دنبال به خدمت گرفتن هافبک ايراني سفيدپوشان غرب لندني است.

دژاگه در اين خصوص گفت: نمي‌دانم فصل آينده چه اتفاقي خواهد افتاد. هنوز با فولام قرارداد و از بودن در اين تيم احساس خوبي دارم ولي اوضاع دشواري است. البته که دوست دارم در ليگ برتر بازي کنم ولي در حال حاضر فقط روي بازي‌هاي جام جهاني تمرکز کرده‌ام و بعد از آن بايد ببينيم چه اتفاقي خواهد افتاد.

پيش از اين روبرتو مارتينس، سرمربي اسپانيايي اورتون با تمجيد از هافبک تيم ملي کشورمان گفته بود: ايران مي‌تواند با وجود اشکان دژاگه در جام جهاني 2014 برزيل شگفتي‌ساز شود. دژاگه با ديد خوبي که در بازي دارد مي‌تواند در کنار بازيسازي گلزني هم کند و در تورنمنت بزرگي همچون جام جهاني بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.