شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۳

خبرگزاری تسنیم: مهرداد اولادی در گفت‌وگویی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم ولی از شواهد پیداست که…

خبرگزاری تسنیم: مهرداد اولادی در گفت‌وگویی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم ولی از شواهد پیداست که مرا نمی‌خواهند. اگر اینطور است پس رضایت‌نامه‌ام را بدهند. من با آقای افشارزاده هم صحبت کردم تا تسویه حسابم را بدهد، این در حالی است که پولی از استقلال نگرفته‌ام و باید بابت سال قبل با من تسویه حساب کنند.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا قرار است راهی ملوان شوی؟»، تأکید کرد: هنوز چیزی معلوم نیست ولی ملوان یکی از گزینه‌های جدی من است. چون با استقلال قرارداد دارم خیلی تیم‌ها با من تماس نگرفتند و اگر بازیکن آزاد باشم شاید پیشنهادهایم بیشتر شود. من بازیکن تیم ملی بودم که به استقلال آمدم ولی حالا بلاتکلیف هستم و خودم به صورت انفرادی تمرین می‌کنم. از مسئولان باشگاه خواهش می‌کنم که هر چه زودتر تکلیفم را مشخص کنند.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته همچنین تصریح کرد:‌ قرار است فردا (یکشنبه) جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال برگزار شود و آقای افشارزاده هم قول داد که با من تسویه حساب شود. الان مدت‌هاست که بلاتکلیفم و این وضعیت اصلاً خوب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.