سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۶

توني اوليويرا در خصوص انتخاب رسول خطيبي به عنوان جانشينش در تراکتورسازي عنوان کرد: خيلي خوشحالم که بالاخره تراکتورسازي مربي فصل آينده خود…

توني اوليويرا در خصوص انتخاب رسول خطيبي به عنوان جانشينش در تراکتورسازي عنوان کرد: خيلي خوشحالم که بالاخره تراکتورسازي مربي فصل آينده خود را شناخت و من هم براي اين تيم در فصل آينده آرزوي موفقيت مي‌کنم.

به نقل از تسنيم، وي در خصوص اختلافاتي که با مسئولان اين باشگاه داشت گفت: هيچ‌وقت عليه باشگاه تراکتورسازي نبودم و اين تيم را دوست دارم. اکنون نيز مانند يک هوادار، طرفدار تراکتورسازي و هواداران اين تيم را دوست دارم.

سرمربي فصل گذشته تراکتورسازي به طلبش از اين باشگاه اشاره کرد و افزود: منتظر هستم مطالباتم پرداخت شود. هيچ درگيري با باشگاه ندارم اما اميدوارم در فضايي دوستانه طلب من پرداخت شود.

اوليويرا در پاسخ به اين سؤال که براي فصل آينده پيشنهادي دارد يا نه، خاطرنشان کرد: پيش از اين پيشنهاداتي از قطر بود که هنوز مذاکره‌اي انجام نشده است. همچنين از تيم‌هاي آفريقايي و يک تيم کويتي هم پيشنهاد داشتم که قبول نکردم. منتظرم پيشنهاد بهتري برسد، چون مي‌خواهم در جايي کار کنم که خانواده‌ام راحت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.