دوشنبه، ۰۵ بهمن ۹۴ - ۰۷:۱۹

اولین باند متحرک فرود پهپاد در جهان در حالی توسط محققین آلمانی با موفقیت آزمایش شد که آنها توانستند این هواپیمای بدون سرنشین را…

اولین باند متحرک فرود پهپاد در جهان در حالی توسط محققین آلمانی با موفقیت آزمایش شد که آنها توانستند این هواپیمای بدون سرنشین را با وزن ۲۰ کیلوگرم و بالهایی به طول ۳ متر به آرامی بر روی باندی که در بالای سقف یک خودرو تعبیه شده بود و با سرعت ۷۵ کیلومتر بر ساعت در حال حرکت بود، فرود بیاورند. با میهن پست همراه شوید .

اولین باند متحرک فرود پهپاد در جهان به گفته محققان آلمانی، برای اولین بار اتفاق افتاده و تا به حال در جایی آزمایش شده است که برای این فرود و قرار گرفتن هواپیما  و یا بهتر بگوییم پهباد بر روی باند مورد نظر، یکسری علائم نوری بکار گرفته شده بود تا با نزدیک شدن هواپیما در ارتقاع ۵۰ سانتی متری از سقف این خودرو با استفاده از علائم نوری در مسیر صحیح برای نشستن قرار بگیرد.

البته باید گفت که این فرود استثنایی در فرودگاه «مین هلدیم متسیز» شهر «باواریا» آلمان صورت گرفته و طراحی و ساخت این هواپیما نیز توسط مرکز هوافضای آلمان انجام پدیرفته ، ضمن اینکه به دلیل هم سرعت بودن خودرو و هواپیمای بدون سرنشین، فرود آن شبیه به نشستن بالگرد با موفقیت انجام شد.


[button color=”red” size=”medium” link=”http://h1.asset.aparat.com/public/user_data/flv_video_new/1252/832551082ea93a87af25aa3c17e58ae43754795-360p.mp4″ target=”blank” ]دانلود[/button]

[highlight]منبع: dailyslate[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.