چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۴۰

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، ملی پوشان نخستین تمرین خود را در زمین اختصاصی باشگاه والتراسدورف برگزار کردند. در تمرین بعدازظهر روز…

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، ملی پوشان نخستین تمرین خود را در زمین اختصاصی باشگاه والتراسدورف برگزار کردند.

در تمرین بعدازظهر روز گذشته که حدود دو ساعت به طول انجامید ملی پوشان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند. در ملی پوشان بعدازظهر امروز و ساعت 15 از هتل به استادیوم فالتراسدورف که در فاصله پنج دقیقه ای از هتل محل اقامت بازیکنان فاصله دارد حرکت کرده و پس از ورود به استادیوم اختصاصی باشگاه والتراسدورف و آشنایی با این کمپ تمرینی که شامل يک استادیوم کوچک و زمین تمرین کناری آن است تمرینات خود را آغاز کردند.

 با توجه به عکس های یادگاری نصب شده برروی دیوار اين کمپ که از دو زمين تمرین با چمن بسیار مناسب برخوردار است، بسیاری از باشگاه های معروف آسیایی و اروپایی و تيم های ملی کشورهای مختلف کمپ های تمرینی خود را در این مکان برگزار کرده بودند که به عنوان نمونه می توان به باشگاه های الاهلی امارات، هیروشیمای ژاپن، وردبرمن المان، هرتابرلین آلمان، آرسنال انگلستان، وستهم یونایتد و تیم های ملی کشورهای لهستان، نیوزلند، سوئیس و تیم های ملی کشور اتریش اشاره کرد.

ملی پوشان پس از ورود و آشنایی با کمپ به سالن بدنسازی آن رفتند و پس از 15 دقیقه گرم کردن و انجام حرکات کششی به زمین چمن رفته و تمرینات خود را آغاز کردند. بخش اول تمرین شامل کار با توپ و انجام تمرینات تمرکزی بود و در بخش دوم ملی پوشان به دو گروه سفید و مشکی تقسیم شده و تمرینات تاکتیکی خود را زیر نظر کادر فنی پيگيری کردند.

تمیرین روز گذشته شامل نکات جالب توجهی هم بود:

– هوای والتراسدورف از صبح بارانی بود و در دقایق ابتدایی تمرین ملی پوشان نیز باران می بارید و پس گذشت سی دقیقه از تمرینات، باران قطع شد و تمرینات در     هوایی مطبوع ادامه پيدا کرد.

– از نکات جالب توجه این بود که زمین تمرین پس از یک روز بارش هیچ نشانی از باران بی وقفه نداشت.

– در ابتدای تمرین کی روش و بازیکنان ضربه ایستگاهی به سمت دروازه های کوچک را تمرین کردند.

-در پایان تمرین اعضای کادر فنی تیم ملی با یکدیگر عکسی به یادگار گرفتند.

گزارش تصویری:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.