یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۹

نصرت ايراندوست در مورد وضعيت تيم ملوان، گفت: تمرينات تيم ما در حال پيگيري است و به دنبال جذب بازيکنان مدنظر هم هستيم….

نصرت ايراندوست در مورد وضعيت تيم ملوان، گفت: تمرينات تيم ما در حال پيگيري است و به دنبال جذب بازيکنان مدنظر هم هستيم. تاکنون مديريت و مالک باشگاه در راستاي اهداف ما حرکت کرده‌اند و بازيکناني که خواسته‌ايم را جذب کرده‌اند.

به نقل از فارس، سرمربي ملوان در مورد وضعيت محمد غلامي، گفت: غلامي تمايل نشان داده که به ملوان بيايد و من خودم با او صحبت کرده‌ام و او بايد در اين هفته تصميم نهايي را بگيرد.

ايراندوست در مورد شايعه مذاکره با مهرداد اولادي، گفت: در جريان اين مسئله نيستم اما با غلامي مذاکره‌ کرده‌ايم و خودم با او صحبت کردم.

ايراندوست در مورد برگزاري اردو در کازان روسيه، تاکيد کرد: از باشگاه درخواست کرده‌ايم که در صورت امکان يک اردوي آماده سازي در کازان روسيه برگزار کنيم. اگر شرايط برگزاري اين اردو فراهم نشد در آنصورت شايد در داخل کشور اردو بزنيم.

سرمربي ملوان در مورد حمايت بازيکنان تيم از او و اينکه از هواداران خواسته‌اند با اسکوچيچ مقايسه نشود،گفت: من کارم را انجام مي‌دهم و تمام تلاشم را مي‌کنم که ملوان را به گونه‌اي براي ليگ برتر آماده کنم که هواداران و مالک باشگاه راضي باشند. تمام هدف من و همکارانم در ملوان موفقيت تيم است.

ايراندوست در مورد حضور دخترش در يک باشگاه اروپايي براي مربيگري گفت: او در حال حاضر مشغول انجام کارهاي سفرش براي حضور در جام جهاني برزيل است و فکر مي‌کنم بعد از آن وضعيت مربيگري‌اش هم در اروپا مشخص شود.

سرمربي ملوان در مورد جذب بازيکنان جوان، تصريح کرد: من 6 بازيکن جوان زير 21 و 22 سال براي ملوان گرفته‌ام و اکنون بازيکنان با تجربه ملوان بايد به آنها کمک کنند تا آنها شکل بگيرند. من با مازيار زارع، جلال رافخايي و سعيد يوسف‌زاده هم در رابطه با اين جوانان صحبت کرده‌ام و از آنها خواسته‌ام که به اين بازيکنان جوان کمک کنند تا نسل جديدي را به فوبتال ايران معرفي کنيم.

ايراندوست در مورد مصدوميت جلال رافخايي گفت: او 10 روز در تهران مشغول مداواي پايش بود و روز گذشته نيز پزشک تيم از او تستي گرفت که هم خودش و هم پزشک تيم از نتيجه آن راضي بودند. به من گفتند که حداکثر تا 20 روز ديگر رافخايي آماده حضور در ميدان مي‌شود اما به خود رافخايي هم گفتم که عجله‌اي براي بازگشت او ندارم و حتي اگر مدت درمانش يک ماه و نيم هم طول بکشد اشکالي ندارد زيرا يک رافخايي آماده در ليگ چهاردهم مي‌تواند به ملوان خيلي کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.