پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۴

  لم سونگ شن، رئيس مالزيايي سازمان واليبال معلولان آسيا – اقيانوسيه در حاشيه رقابت‌هاي واليبال نشسته قهرماني آسيا که در مشهد در…

  لم سونگ شن، رئيس مالزيايي سازمان واليبال معلولان آسيا – اقيانوسيه در حاشيه رقابت‌هاي واليبال نشسته قهرماني آسيا که در مشهد در حال برگزاري است، گفت: از طرف هيات رئيسه از مردم ايران و به ويژه شهر مشهد به خاطر ميزباني خوب تشکر و قدرداني مي‌کنم.

وي ادامه داد: ايران رهبر و الگوي واليبال معلولان آسيا و جهان است. اين موضوع ارتباط مستقيم با تعداد بازيکنان و تيم‌هاي باشگاهي فعال اين کشور دارد. هميشه سعي کرديم از تجارب فني ايران استفاده کنيم. در سازمان واليبال معلولان آسيا و اقيانوسيه دو بحث توسعه و برگزاري رده بالاي مسابقات را در نظر داريم.

رئيس سازمان واليبال معلولان آسيا – اقيانوسيه تصريح کرد: در برگزاري مسابقات ايران هميشه حرف اول را مي‌زند و در بحث توسعه نيز جمهوري اسلامي ايران مي‌تواند کمک زيادي به اين سازمان کند. در سالهاي آينده دوره‌هاي داوري، کلاسبندي و مربيگري برگزار خواهيم کرد تا کمک به رشد فني واليبال معلولان آسيا و اقيانوسيه کند.

وي خاطرنشان کرد: مردم مشهد از مسابقات واليبال نشسته قهرماني آسيا استقبال خوبي کردند. اميدوارم مردم ديگر کشورها علاقمندي ايران را مشاهده و به اين سمت حرکت کنند که نقش رسانه‌ها در اين موضوع با اهميت است. متاسفانه اين شرايط را در رقابت‌هاي قاره‌اي و جهاني شاهد نيستيم. واليبال نشسته ايران در هر کشوري از جهان بازي دارد تعداد ايرانيان حاضر بسيار زياد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.