دوشنبه، ۲۶ اسفند ۹۲ - ۰۹:۰۲

به گزارش میهن پست -تیم ملی کشتی آزاد ایران با برتری مقتدرانه و ارزشمند برابر روسیه در ديدار فينال رقابتهای جام جهانی كشتی…

به گزارش میهن پست -تیم ملی کشتی آزاد ایران با برتری مقتدرانه و ارزشمند برابر روسیه در ديدار فينال رقابتهای جام جهانی كشتی آزاد آمریکا به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. این سومین قهرمانی متوالی تیم ملی کشتی آزاد در این جام و دومین پیروزی برابر روسیه در فینال جام جهانی بود.
دیدار فینال رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد 2014 – آمریکا از ساعت 4:50 دقیقه بامداد امروز دوشنبه در سالن سالن فوروم شهر لس آنجلس برگزار شد که طی آن تیم ملی کشتی ایران با پیروزی 6 بر 2 برابر روسیه ضمن کسب عنوان قهرمانی این مسابقات، برای سومین سال پیاپی موفق به کسب این مقام ارزشمند شد.

تیم ملی كشتی آزاد ایران كه در دور مقدماتی به ترتیب تیم‌های ارمنستان (8 بر صفر)،‌ تركیه (7 بر یک)،‌ آمریكا (5 بر 3) و هندوستان (8 بر صفر) را شكست داد و با اقتدار پای به دیدار فینال گذاشت، در این مسابقه هم عملکرد خوبی برابر روسیه داشت و از نظر امتیازی فنی 20 بر 10 هم مقابل حریف به پیروزی دست یافت.

نتايج ديدار فينال جام جهاني كشتي آزاد 2014 آمريكا كه با قهرماني دلاورمردان كشورمان به پايان رسيد، به شرح زير است:
57  کیلوگرم: حسن رحیمی 3 – ویكتور لبدوف 4 (برنده)
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور 12 (برنده) – مراد نوكادايف 6
65 کیلوگرم: سیداحمد محمدی 10 (برنده) – علی بك حاجی ايمايف صفر
70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی 9 (برنده) – ختاگ تسابولوف صفر
74  کیلوگرم: عزت‌الله اکبری صفر – احمد حاجی ماگمداف 11 (برنده)
86 کیلوگرم: احسان لشگری 2 (برنده) – آنزور اوریشف صفر
97  کیلوگرم: رضا یزدانی 12(برنده) – یوری بلونوفسكی 2
125  کیلوگرم: کمیل قاسمی3 (برنده) – آنزور خزریف صفر

تیم ملی کشتی آزاد ایران که در سال‌های 2011 و 2012 به ترتیب با پیروزی مقابل روسیه و آمریکا به عنوان قهرمانی جهان دست یافته بود، با پیروزی در رقابت بامداد امروز دوشنبه برابر روسیه، برای سومین مرتبه متوالی جام قهرمانی این رقابتها را بالای سر برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *