جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۱

با راه يابي دو ملي پوش به ديدار رده بندي، تيم ملي کشتي فرنگي جوانان ايران قهرمان زودهنگام مسابقات آسيايي شد. به نقل…

با راه يابي دو ملي پوش به ديدار رده بندي، تيم ملي کشتي فرنگي جوانان ايران قهرمان زودهنگام مسابقات آسيايي شد.

به نقل از ايسنا، در روز دوم رقابت هاي کشتي فرنگي قهرماني جوانان آسيا در مغولستان، دو نماينده ايران در وزنهاي 50 و 120 کيلوگرم به ديدار رده بندي رسيدند و با توجه به کسب پنج مدال طلا و يک مدال نقره در روز اول، تيم ايران قهرمان زودهنگام اين رقابت ها شد.

در روز اول مسابقات، تيم ايران توسط علي ارسلان در وزن 60 کيلوگرم، رامين طاهري در وزن 66 کيلوگرم، پيام بويري در وزن 74 کيلوگرم، علي شريفي در وزن 84 کيلوگرم و محمد ابراهيمي در وزن 96 کيلوگرم صاحب مدال طلا شد و بهروز ملکي در وزن 55 کيلوگرم نقره گرفت.

نتايج فرنگي کاران ايران در روز دوم رقابت ها به شرح زير است:

در وزن 50 کيلوگرم رضا خدري پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتيجه 8 بر صفر گاناجات آکيلبيک از قزاقستان را شکست داد اما در دور سوم با نتيجه يک بر يک مغلوب آنيل از هند شد و به ديدار رده بندي رفت حريف خدري در اين ديدار ريوتا سايتو از ژاپن است.

در وزن 120 کيلوگرم بابک رزمپوش پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتيجه 10 بر صفر آوارزد از مغولستان را شکست داد وي در دور سوم با نتيجه 8 بر صفر مقابل ليو بين از چين شکست خورد و راهي ديدار رده بندي شد. حريف رزمپوش در اين ديدار برنده کشتي گيران قرقيزستان و هند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.