پنجشنبه، ۰۱ مهر ۹۵ - ۰۳:۳۹
اپلیکیشن‌ Transit

اپلیکیشن‌ Transit شما را از حرکت قطارها و اتوبوس ها در حالی با خبر مطلع می کند که در نسخه قدیمی این اپلیکشن…

اپلیکیشن‌ Transit شما را از حرکت قطارها و اتوبوس ها در حالی با خبر مطلع می کند که در نسخه قدیمی این اپلیکشن ممکن است راننده سریعتر از این برنامه‌ها باشد یا کمی تاخیر باعث جا ماندن شما از مترو شود. اما در نسخه ی بروز شده ی آن دیگر این مشکل به چشم نمی خورد و اپلیکیشن‌ Transit در نسخه اصلاحی خود به درستی کار می کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

و حالا ارتقای اپلیکیشن Transit برای گوشی‌های اندروید و iOS به خوبی و با دقت بهتری می تواند زمان خروج قطار یا اتوبوس را از تمام خطوط حمل‌ و نقل نزدیک که روی نقشه با رنگ درخشان نمایش داده شده‌اند، کار بر را با خبر کند.

اپلیکیشن‌ Transit در حالی برنامه‌های جابجا شده خطوط حمل‌ونقل را به کاربر اطلاع می دهد که نحوه کار آن به این صورت است که این برنامه یک هشدار تصویری و صوتی را در زمانی که باید به سمت ایستگاه بروید یا پیاده شوید، روی گوشی ارسال می‌کند تا شما از خط بعدی جا نمانید. همچنین Transit برنامه‌های جابجا شده خطوط حمل‌ونقل را نیز به اطلاع می‌رساند.

بنابراین طراحی و دریافت اطلاعات توسط اپلیکیشن‌ Transit به صورتی است که بهترین مسیرها را به کاربر برای به موقع رسیدن به مقصد در حالی با کمترین خطا نشان خواهد داد که سیستم حمل و نقل بیش از ۱۰۰ شهر کشوهای جهان در آمریکا و اروپا از جمله ونکوور، تورنتو، مونترآل، نیویورک، شیکاگو، واشنگتن، لس‌آنجلس، لندن و بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ دیگر در اروپا، کانادا و آمریکا این اپلیکیشن را پشتیبانی می‌کنند.

[button color=”red” size=”small” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thetransitapp.droid” target=”blank” ]دانلود نرم افزار Transit از google play[/button]

[highlight]منبع[/highlight] :  [highlight]netted[/highlight]

2 دیدگاه برای “اپلیکیشن‌ Transit شما را از حرکت قطارها و اتوبوس ها باخبر می کند”

  1. نازی گفت:

    چه خوب خدا کنه که این مشکل رفع شده باشه

  2. ساناز گفت:

    اولین باره اسم این اپلیکیشن رو می شنوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.