پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۳۰

تيم ملي فرانسه بامداد امروز (پنجشنبه) در آخرين بازي خود در مرحله گروهي جام جهاني 2014 به مصاف تيم اکوادور رفت که اين…

تيم ملي فرانسه بامداد امروز (پنجشنبه) در آخرين بازي خود در مرحله گروهي جام جهاني 2014 به مصاف تيم اکوادور رفت که اين بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

به نقل از تسنيم، فرانسه در شرايطي تن به تساوي و براي اولين بار در جام بيستم امتياز از دست داد که موقعيت‌هاي فراواني براي گشودن دروازه اکوادور داشت اما الکساندر دومينگس، دروازه‌بان اين تيم با واکنش‌هاي تماشايي خود بنزما و يارانش را در گلزني ناکام گذاشت و به همين دليل در پايان به عنوان بهترين بازيکن ميدان انتخاب شد.

بنزما در خصوص اين بازي به شبکه TF1 فرانسه گفت: دوست داشتيم اين بازي را مي‌برديم اما در برخي بازي‌ها کار گره مي‌خورد که اين بازي يکي از آنها بود. با اين حال ما بدون شکست جواز حضور در مرحله يک هشتم نهايي را کسب کرده‌ايم و بابت اين صعود به خودمان مي‌باليم.

بنزما افزود: در اين بازي ما روبه‌روي يک دروازه‌بان خوب و آماده قرار گرفته بوديم، کسي که با چندين واکنش خوب خود دروازه‌ اکوادور را نجات داد. اميدوارم که در بازي بعدي ضربات‌مان داخل چارچوب برود. اين بازي نشان داد که در جام جهاني حريف آسان معنايي ندارد.

تساوي فرانسه در بازي برابر اکوادور، خروس‌ها را به عنوان صدرنشين گروه E راهي مرحله يک هشتم نهايي کرد تا اين تيم حريف نيجريه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.