پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۳

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در خصوص دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر برزیل، ضمن…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در خصوص دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر برزیل، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: شرایط آسانی نداریم زیرا ساعت شش صبح سه‌شنبه به برزیل رسیدیم، بازیکنان بسیار خسته هستند و باید با اختلاف ساعت پنج ساعته با اروپا نیز سازگار شوند.

وی ادامه داد: در تمریناتی که در سائوپائولو داشتیم، سعی کردیم مشکلات خود را در توپ‌های بلند حل کنیم و روی حمله پس از دفاع و سرویس‌های قدرتمند نیز تمرکز کنیم. بازیکنان ایران عادت کرده‌اند خیلی سریع بازی کنند. در لیگ ایران بیشتر سرویس‌ها موجی زده می‌شود اما بازی در سطح بالا مقداری متفاوت است، به همین دلیل سعی کرده‌ام بازیکنان را برای مقابله با سرویس‌های قوی و استفاده از توپ‌های بلند آماده کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم شرایط بهتری پیدا کرده‌ایم و معتقدم امکان این را داریم که بازی والیبال خوبی ارائه کنیم. اگر برزیل مثل برزیل بازی کند برای همه تیم‌ها مقابله با این تیم دشوار است. باید تلاش کنیم که سرویس‌های خوبی بزنیم و این تیم را تحت فشار قرار دهیم.

کواچ همچنین گفت: صبح پنجشنبه تمرین سختی برگزار می‌کنیم و بعد از ظهر به بازیکنان استراحت می‌دهیم تا برای مسابقه با برزیل آماده باشند. برگزاری مسابقه در ساعت 9:50 صبح کار را برای ما سخت می‌کند چون ما در ایتالیا عادت کرده بودیم شب‌ها تمرین و بازی کنیم و تطبیق یافتن با شرایط جدید در پنج روز آسان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.