جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی عصر جمعه در نشست هماهنگی ستاد اقامه نماز منطقه ویژه پارس با تقدیر از حضور رئیس ستاد…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی عصر جمعه در نشست هماهنگی ستاد اقامه نماز منطقه ویژه پارس با تقدیر از حضور رئیس ستاد اقامه نماز وزرات نفت در این منطقه اظهار داشت:  ایجاد وحدت رویه در برنامه های فرهنگی و مذهبی شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه پارس را با جدیت در دستور کار داریم.

وی اضافه کرد: ایجاد ستادی به منظور هماهنگ ساختن فعالیت‌های فرهنگی شرکت‌ها و سازمان‌ها در سطح منطقه است و ما نیز در این زمینه برنامه‌هایی را در دستور کار داریم.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر لزوم پرهیز از جزیره‌ای عمل کردن در حوزه فرهنگ در سطح منطقه ویژه پارس تأکید کرد و ادامه داد: باید با وحدت رویه برنامه‌های مناسبی را طراحی و اجرا کنیم.

وی به منویات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران حج اشاره کرد و افزود: دشمنان برای ایجاد افتراق در بین مسلمانان برنامه‌های زیادی را دارند و برای مقابله با این اقدامات دشمنان باید در زمینه تبلیغات در حوزه معارف و دین برنامه داشته باشیم.

بین فقه و علم و تبلیغات اسلامی باید پیوند ایجاد کنیم

حجت الاسلام مهدی مجیدی مشاور فرهنگی وزیر و رئیس ستاد اقامه نماز وزرات نفت نیز ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم، اظهار داشت: امام حسین(ع) و یارانش درس‌های بسیار زیادی را در کربلا برای ما گذاشتند که لازم است از این درس‌ها استفاده کنیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده مناسب از فرصت‌های موجود برای ترویج فرهنگ دینی و مذهبی در جامعه، خاطرنشان ساخت: بین فقه و علم و تبلیغات اسلامی باید پیوند ایجاد کنیم تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

رئیس ستاد اقامه نماز وزرات نفت در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت و جایگاه ویژه نماز اشاره کرد و بیان داشت: نماز باید در راس همه برنامه‌ها قرار بگیرد و همه افراد شرایط لازم برای برپایی نماز سر وقت را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *