پنجشنبه، ۳۰ مرداد ۹۳ - ۱۱:۵۶

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: ایجاد کال سنتر در آذربایجان‌شرقی علاوه بر ایجاد اشتغال، باعث تمرکز زدایی از تهران و فعالیت آذربایجان‌شرقی به عنوان استان…

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: ایجاد کال سنتر در آذربایجان‌شرقی علاوه بر ایجاد اشتغال، باعث تمرکز زدایی از تهران و فعالیت آذربایجان‌شرقی به عنوان استان معین تهران می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه آذربایجان‌شرقی، اسماعیل جبارزاده در مراسم افتتاح پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی همواره در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشرو بوده است، به طوری‌که فاز نخست توسعه شبکه ملی دو ماه قبل در 250 نقطه آغاز شد و هم اکنون 400 نقطه تحت پوشش این شبکه قرار گرفته است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم اهداف تشکیل دولت الکترونیک که خواسته ریاست جمهوری است، تحقق یابد.

جبارزاده با اشاره به پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آذربایجان‌شرقی، خاطرنشان کرد: افتتاح چندین پروژه در این حوزه، نتیجه انعقاد تفاهمنامه‌ها با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخش خصوصی و دستگاه‌های مختلف است.

وی با اشاره به فعالیت دفاتر پیشخوان در آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: فعالیت دفاتر پیشخوان استان ساماندهی شده و هم اکنون این دفاتر پیشخوان برای اولین بار در کشور خدمات شهرداری نیز ارائه می‌دهند که استان‌های دیگر نیز می توانند با بهره‌گیری از تجربیات آذربایجان‌شرقی در این زمینه ورود کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اصلی‌ترین برنامه‌های استان در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهار کرد: ایجاد شهرک فناوری با کمک بخش خصوصی و افزایش پهنای باند دانشگاه‌ها بدون بالا بردن تعرفه، برنامه‌های آذربایجان‌شرقی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *