جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۸

جواد رنگرز در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: با برنامه ریزی کمیته مسابقات هیئت فوتبال و تلاش تمامی همکارانم در این هیئت…

جواد رنگرز در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: با برنامه ریزی کمیته مسابقات هیئت فوتبال و تلاش تمامی همکارانم در این هیئت شاهد برگزاری لیگ خوبی بودیم و در نهایت جدال تیم های شرکت کننده در این رقابت ها، دو تیم صعود کننده به لیگ برتر را معرفی کرد.

وی از پایان یافتن رسمی بازی های فصل 93- 1392 لیگ دسته اول فوتبال بزرگسالان باشگاه های استان قم خبر داد و بیان داشت: 12 تیم در این دوره از بازی های لیگ دسته اول فوتبال قم حضور داشتند و بازی ها همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد.

رئیس کمیته مسابقات هیئت فوتبال استان قم ابراز کرد: در این دوره از بازی ها شاهد برگزاری 61 مسابقه بین تیم های شرکت کننده و مدعی صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه های قم بودیم و تمام بازی ها در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی قم به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: پس از سه ماه برگزاری این دوره از بازی ها در حضور تماشاگران علاقمند به فوتبال در استان قم، تیم فوتبال ایرانجوان توانست با کسب 25 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفته و عنوان قهرمانی این فصل از لیگ دسته اول فوتبال قم را به خود اختصاص بدهد.

رنگرز با بیان اینکه تمامی عوامل مرتبط در برگزاری این رقابت ها با تلاش زیاد موجب افزایش کیفیت این رقابت ها شدند، ابراز داشت: در رده بندی تیم های حاضر در این دوره تیم فوتبال پیروزان نیروگاه با کسب 24 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و نایب قهرمان شد.

وی یاد آور شد: در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های استان قم 12 تیم حضور داشتند و در میانه راه تیم آدلان از گردونه رقابت ها کنار رفت و بازی ها با جدال 11 تیم پیگیری شد تا اینکه تیم های ایرانجوان و پیروزان نیروگاه  جواز حضور در لیگ برتر سال 93 فوتبال قم را کسب کردند.

رئیس کمیته مسابقات هیئت فوتبال استان قم عنوان داشت: با پایان این فصل از بازی های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های استان قم، تیم های فوتبال آدلان و مبتکر به دلیل اینکه امتیازهای پایین تری نسبت به دیگر تیم ها به دست آوردند به دسته پایین تر سقوط کردند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.