دوشنبه، ۰۵ اسفند ۹۸ - ۰۱:۲۳
ایرانگردی

ایرانگردی از دریچه دروبین یک گردشگر فرانسوی موضوعی است که امروز با هم آن را در میهن پست می خواهیم دنبال کنیم ،…

ایرانگردی از دریچه دروبین یک گردشگر فرانسوی موضوعی است که امروز با هم آن را در میهن پست می خواهیم دنبال کنیم ، البته با ولنتن المان Valentin Elman گردشگر و یا بهتر بگوییم ایرانگرد فرانسوی که بر خلاف ما ایرانی ها به جای جای کشورمان سفر کرده است.

بنابراین امروز را با ولنتن المان Valentin Elman همراه خواهیم شد و در کنار او یک ایرانگردی کوتاهی را تجربه کنیم. با ما همراه شوید و به کمک ویدیو دیدنی او از دیدنی های ایران، نگاهی بر جاذبه های سرزمین مان داشته باشید و خاطرات یک توریست از ایران را مرور کنید.

با این حال مناطق کویری کشورمان از اولین مقاصدی هستند که در این ویدیو با آن ها مواجه می شویم؛ بسیاری از مسافران خارجی حین سفرشان به ایران مایلند گشتی در مناطق کویری کشور بزنند و ولنتن هم این قاعده مستثنی نیست. او زمانی را در مناطق گرم و بیابانی کشورمان می گذراند و از درخشش شن های داغ زیر نور خورشید فیلمبرداری می کند. وی در حین حضورش در ایران، زمانی را به خرید و گشت و گذار در بازارهای سنتی می گذراند و گوشه ای از جذابیت های آنها را نیز به تصویر می کشد.

ایرانگردی

یکی از دیگر مقاصد ولنتن برای سفر، مناطق جنوبی کشورمان هستند. این روزها جنوب ایران به منطقه ای محبوب برای گردشگران تبدیل شده است و از آن جایی که ولنتن پیش از سفرش به ایران، به خوبی درباره شهرهای مهم و جاذبه های این کشور تحقیق کرده است، راه جنوب کشورمان را پیش می گیرد و زمانی را در کنار آب های خروشان خلیج همیشه فارس سپری می کند.

ایرانگردی

مردم و لباس های محلی شان، بناهایی همچون ارگ کریم خان، مسجد امام اصفهان، حافظیه و … هم از دیگر جاذبه هایی هستند که توجه این مسافر فرانسوی را به خود جلب می کنند و بخشی از خاطرات سفرش به ایران را تشکیل می دهند.

ایرانگردی

تا حدودی از آن چه این مسافر فرانسوی در ایران می بیند و از خوشی های سفرش گفتیم. بد نیست بدانید ولنتن پس از تجربه ایرانگردی اش عنوان کرده است که مردم، طبیعت و فرهنگ ایران از مهمترین جذابیت های این سرزمین هستند و او حتما دوباره به این جا باز خواهد گشت.

و حالا وقت آن رسیده تا با میهن پست، به تماشای این ویدیو بنشینید و گشت و گذار مجازی در کشورمان را تماشا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.