دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۶:۰۲

فرمانده قرارگاه عملیاتی 21 حمزه سیدالشهدای آذربایجان‌شرقی گفت: ایران از توان رزمی و اعتبار بالایی در جهان برخوردار است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

فرمانده قرارگاه عملیاتی 21 حمزه سیدالشهدای آذربایجان‌شرقی گفت: ایران از توان رزمی و اعتبار بالایی در جهان برخوردار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه آذربایجان شرقی، امیر سرتیپ نادر نجفی در مراسم رژه نیروهای مسلح استان گفت: ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با طی کردن آزمایشی بزرگ، هم‌اکنون با کسب توان رزمی و اعتبار ملی به ابرقدرتی در جهان تبدیل شده است.

وی افزود: امروز ارتشیان، سپاهیان، نیروهای انتظامی و سایر قوای مسلح با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا در دفاع از کیان میهن اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

امیر سرتیپ نادر نجفی ادامه داد: هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران آزمونی سخت برای ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی بود که با همدلی میان امت اسلامی و رهبری‌های داهیانه امام راحل‌، از این آزمون تاریخی سربلند بیرون آمدیم.

وی گفت: در حالی که هنوز انقلاب اسلامی نوپای ایران شکل واقعی خود را نیافته بود، صدام با تحریک بیگانگان و دشمنان ایران اسلامی از زمین و هوا به کشورمان حمله کرد و هدف اصلی خود از این اقدام را از بین بردن نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد که با وحدت و همدلی نیروهای مسلح و حمایت‌های جانانه مردمی این هدف صدام نقش بر آب شد.

وی خاطرنشان کرد کرد: امروز به برکت دفاع مقدس نیروهای مسلح، ایران اسلامی از توان دفاعی بسیار بالایی برخوردار شده و برای مقابله با هر نوع تجاوز به خاک میهن در آمادگی کامل بسر می‌برند.

در این مراسم با حضور مسئولان استانی نیروهای سپاه، بسیج و ارتش رژه رفته و بخشی از توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشتند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *