سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش خبرنگار مهر، محسن صالحی نیا ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از شرکت ایران خودرو تبریز به خبرنگاران گفت: تولید خودرو…

به گزارش خبرنگار مهر، محسن صالحی نیا ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از شرکت ایران خودرو تبریز به خبرنگاران گفت: تولید خودرو پی و یو . وان از ابتدای سال 94 در شرکت ایران خودرو تبریز آغاز می شود.

وی در ادامه سخنان خود با مثبت ارزیابی کردن مجموعه فعالیت های شرکت ایران خودرو تبریز اظهار داشت: شرکت ایران خودرو تبریز شرایط مطلوبی برای تولید محصولات خود ایجاد کرده است و با ظرفیت های سیار خوبی که در این زمینه دارد، می تواند نقش آفرینی خوبی در حوزه تولید خودرو داشته باشد.

صالحی نیا اتخاذ سیاست های مناسب برای بهبود کیفی تولیدات خودرو و صنایع مرتبط با آن را از مهم ترین اولویت های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: محصولات جدید صنایع خودرو در دست تولید و تجاری سازی است و شرکت ایران خودرو نیز قول داده است از ابتدای سال 94، هر شش ماه یکبار یک محصول جدید را به بازار عرضه کند.

صالحی نیادر ادامه سخنان خود،  تلطیف فضای بین المللی و گسترش مناسبات با برخی کشورها را موثر در اقتصاد و صنعت کشور دانست و ادامه داد: بهبود فضای اقتصادی و صنعتی کشور می تواند باعث بهبود فضای کسب و کار و افزایش اشتغال در جامعه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *