جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۰

علیرضا رادفر روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر افزود: ایران، شاخص…

علیرضا رادفر روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر افزود: ایران، شاخص ترین و تنها کشور جدی منطقه در امر مبارزه با مواد مخدر است و وجود شهدای والامقامی که در راه مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسیده اند گواه روشنی بر این ادعاست.

وی اظهار کرد: شهدای مبارزه با مواد مخدر کشور با تقدیم جان و مال خود و تحمل سختی ها برای در امان ماندن نسل جوان و جامعه از آسیب این آفت قرن به شهادت رسیدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی از خانواده ها و مخصوصا جوانان خواست خون شهدا را پایمال نکنند و فریب توطئه های استکبار جهانی را نخورند.

رادفر افزود: آذربایجان غربی به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیت از غرب به شرق قرار گرفته و محل مورد توجه قاچاقچیان برای ورود و خروج مواد مخدر است و شهدا برای مسدود کردن این راه برای دشمنان با تمام توان مبارزه و جان خود را فدا کرده اند.

وی با اشاره به پیدایش مواد مخدر صنعتی و تولید آن توسط استکبار جهانی با هدف نابودی کشورهای مسلمان اضافه کرد: برای دور نگهداشتن جوانان از این افیون و در امان نگه داشتن محیط دانشگاهها و مدارس از ورود مواد مخدر صنعتی خانواده ها بهترین مبارز و عامل هستند.

رادفر اظهار کرد: خانواده ها با آگاه سازی و تبیین عواقب شوم ابتلا به این معضل می توانند نقش موثری در سالم نگه داشتن جوانان و مردم از گرایش به سمت مواد مخدر صنعتی داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی از تمامی دستگاههای متولی خواست کشور را در مبارزه با مواد مخدر یاری دهند و همچنین کشورهای منطقه و همجوار نیز کنار ایران قرار گرفته و جمهوری اسلامی را در نابودی پدیده شوم قرن کمک کنند.

رادفر با اشاره به دو مقوله عرضه و تقاضا در امر مواد مخدر گفت: در زمینه مبارزه با عرضه مواد مخدر نیروهای انتظامی، نظامی و ماموران امنیتی با تمام توان مبارزه می کنند اما در زمینه تقاضای مواد مخدر باید خانواده ها وارد عمل شده و با آگاه سازی فرزندان خود مانع گرایش آنان به سوی مواد مخدر مخصوصا مواد مخدر صنعتی شوند.

پنجم تیرماه برابر با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است.

8135/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.