سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۹:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، ایستگاه سیار هواشناسی در چهارمحال و بختیاری بعد از ظهر سه شنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی رونمایی…

به گزارش خبرنگار مهر، ایستگاه سیار هواشناسی در چهارمحال و بختیاری بعد از ظهر سه شنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی رونمایی شد و در اختیار مدیریت ستاد بحران استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.

معاون سازمان هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری در مراسم رونمایی این ایستگاه اظهار داشت: این ایستگاه هواشناسی یک ایستگاه هواشناسی خودکار و مجهز است که پارامتر های هواشناسی را به صورت خودکار در هر منطقه ای که قرار بگیرد اندازه گیری می کند.

وی بیان کرد: اطلاعات هواشناسی این ایستگاه می تواند در زمان بحران نقش مهمی را ایفا کند و در ارائه خدمات نقش ارزنده ای را داشته باشد.

برای خرید ایستگاه سیار هواشناسی 250 میلیون تومان هزینه شده است

شاهرخ پارسا اذعان داشت: برای خرید این ایستگاه هواشناسی حدود 250 میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان کرد: اگر اتفاق و حادثه ای در منطقه ای رخ دهد این ایستگاه هواشناسی به منطقه انتقال پیدا می کند و اطلاعات هواشناسی را در ان منطقه دیده بانی و ثبت می کند.

معاون سازمان هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تمام تجهیزات این ایستگاه با آخرین استاندارد های هواشناسی تنظیم شده اند واطلاعات هواشناسی آن بسیار دقیق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.