سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۹:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، ایستگاه سیار هواشناسی در چهارمحال و بختیاری بعد از ظهر سه شنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی رونمایی…

به گزارش خبرنگار مهر، ایستگاه سیار هواشناسی در چهارمحال و بختیاری بعد از ظهر سه شنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی رونمایی شد و در اختیار مدیریت ستاد بحران استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.

معاون سازمان هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری در مراسم رونمایی این ایستگاه اظهار داشت: این ایستگاه هواشناسی یک ایستگاه هواشناسی خودکار و مجهز است که پارامتر های هواشناسی را به صورت خودکار در هر منطقه ای که قرار بگیرد اندازه گیری می کند.

وی بیان کرد: اطلاعات هواشناسی این ایستگاه می تواند در زمان بحران نقش مهمی را ایفا کند و در ارائه خدمات نقش ارزنده ای را داشته باشد.

برای خرید ایستگاه سیار هواشناسی 250 میلیون تومان هزینه شده است

شاهرخ پارسا اذعان داشت: برای خرید این ایستگاه هواشناسی حدود 250 میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان کرد: اگر اتفاق و حادثه ای در منطقه ای رخ دهد این ایستگاه هواشناسی به منطقه انتقال پیدا می کند و اطلاعات هواشناسی را در ان منطقه دیده بانی و ثبت می کند.

معاون سازمان هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تمام تجهیزات این ایستگاه با آخرین استاندارد های هواشناسی تنظیم شده اند واطلاعات هواشناسی آن بسیار دقیق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *