سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۹

رضا زلفی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه 19 در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: افتتاح و راه‌اندازی ایستگاه مهران…

رضا زلفی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه 19 در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: افتتاح و راه‌اندازی ایستگاه مهران در خط 3 مترو در دستور کار معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه 19 قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح به منظور سهولت تردد و دسترسی آسان شهروندان به خط 3 مترو، ارتقای سلامت و رفاه حال آنها در دست اجرا است.

زلفی اظهار داشت: در این طرح اکیپ‌های اجرایی فنی، عمران و ترافیک منطقه 19 به منظور احداث ایستگاه مهران در خط 3 مترو به صورت مستمر در آماده باش کامل‌اند.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: احداث ایستگاه مهران در خط 3 مترو، افتتاح و بهره‌برداری از این مهران در خط 3 مترو، نصب علائم و تجهیزات ترافیکی مناسب از اقدامات اجرایی این طرح است.

زلفی خاطرنشان کرد: 5 ایستگاه در خط 3 مترو در منطقه 19 واقع شده است. 2 ایستگاه آزادگان و قلعه مرغی ( بوستان ولایت ) در دست بهره‌برداری و 3 ایستگاه عبدل‌آباد، نعمت آباد و مهران تا پایان سال 93 به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای‌پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.