سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۱۴

فرماندار نظرآباد گفت: شهرستان نظرآباد امن‌ترین شهرستان استان البرز می‌باشد و ما تلاش داریم این آرامش و احساس امنیت را در شهرستان بیشتر…

فرماندار نظرآباد گفت: شهرستان نظرآباد امن‌ترین شهرستان استان البرز می‌باشد و ما تلاش داریم این آرامش و احساس امنیت را در شهرستان بیشتر کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه البرز، شهریار آقایی ظهر امروز(25 شهریور)، در مراسم افتتاح منطقه‌ خبری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در البرز، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، گفت: رسانه‌ها وظیفه طرح و تبادل اطلاعات و افکار را در جامعه برعهده دارند و از طرفی آزادی قلم و بیان، حق مسلم مردم است.

وی افزود: نگاه و برنامه دولت تدبیر و امید بر اساس سازندگی و ایجاد آرامش در سطح جامعه می‌باشد به همین علت تمام اشتباهات دولت گذشته را رسانه‌ای نکرده است.

وی ادامه داد: در اینجا نقش رسانه‌ای همچون خبرگزاری ایسنا پررنگ می‌شود که بدون پرداختن به حاشیه‌ها و تنش‌ها توانسته رسالت خود را به جا آورد.

فرماندار نظرآباد گفت: شهرستان نظرآباد امن‌ترین شهرستان استان البرز می‌باشد و ما تلاش داریم این آرامش و احساس امنیت را در شهرستان بیشتر کنیم.

آقایی به وجود پایگاه‌های تحلیلی خبری که به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند اشاره کرد و گفت: متاسفانه مشاهده می‌شود بعضی از این پایگاه‌ها بدون مجوز فعالیت می‌کنند و سعی دارند احساس ناامنی را به مردم القا کنند بنابراین از اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی تقاضا داریم تا با این چنین مواردی برخورد جدی کند.

فرماندار نظرآباد به پتانسیل‌های این شهرستان اشاره و یادآورشد: نظرآباد قطب تولیدات کشاورزی و دامداری استان و حتی کشور است و وجود شهرک‌های صنعتی نیز ظرفیت بزرگی را برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان به وجود آورده‌اند و ما هم در تلاش هستیم تا مکانی امن برای سرمایه‌گذاری و جذب آنان در این شهرستان فراهم کنیم.

وی در پایان گفت: عزیزان خبرنگار با اطلاع‌رسانی، تلاش‌های فراوانی می‌کنند ولی از حداقل‌ها هم برخوردار نیستند ولی در شهرستان نظرآباد تلاش کرده‌ایم امکاناتی برای خبرنگاران فراهم آوریم و در همین راستا با ایجاد و تجهیز دفتری برای خبرنگاران و برپایی مراسم روز خبرنگار تلاش کرده‌ایم قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.