اينستاگرام
تغییرات جدید در اینستاگرام

نگاهی به جدیدترین تغییرات شبکه اجتماعی اینستاگرام در روزهای اخیر

نگاهی به جدیدترین تغییرات شبکه اجتماعی اینستاگرام  نشان می دهد که مدیران شبکه اجتماعی اینستاگرام از ارائه خدمات جدید به کاربران در بخش نظرات و حریم شخصی خبر داده اند. این سومین بار در سه ماهه اخیر است که اینستاگرام تغییرات تازه ای در شبکه اجتماعی خود اعمال کرده تا امنیت کاربران خود را ارتقا بخشد و مانع از تشدید مزاحمت های مجازی شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

از جمله تغییرات در شبکه اجتماعی اینستاگرام در این به روزرسانی ها می توان به امکان غیرفعال کردن اظهارنظر در برخی پست های خاص، حذف ساده تر حساب های تعقیب کننده خصوصی و ارسال گزارش ناشناس در مورد پست های ارسالی نامناسب اشاره کرد.

با این حال کاربران اینستاگرام  به زودی خواهند توانست با اعمال این تغییرات برای همه کاربران نظرات ارسالی در پای هر مطلب ارسالی یا پست را لایک بزنند. خدماتی که مدتهاست در دیگر شبکه های اجتماعی محبوب ارائه می شود.

اینستاگرام

غیرفعال کردن ارسال نظر در پای پست های اینستاگرام احتمالا با استقبال گسترده کاربران و به خصوص کاربران مشهور مواجه می شود که در برخی مواقع با هجوم سازمان یافته دیگر کاربران و ارسال انبوه نظرات توهین آمیز مواجه می شوند.

بنابراین کاربران برای دسترسی به این خدمات باید به بخش تنظیمات پیشرفته یا Advanced Settings مراجعه کرده و گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنند و سپس با مراجعه به پست مورد نظر آن را اعمال کنند.

9 دیدگاه

  1. من به خاطر همین کامنتای الکی اینستامو حذف کردم

  2. بازم یه نقصایی داره

  3. از تغییر لگوش معلوم بود که رو به عقب میره

  4. اینم هفته ای یه بار همه چی رو به هم میریزه

  5. عجب تغییر امنیتی بنظرم اصلا خوب نیست

  6. این همه تغییر برای چیه آخه؟

  7. امیدوارم دیگه ثابت بمونه فعلا تغییر بسه اینستاجون

  8. اینستا تازه اینجوری شده!! همه شبکه های اجتماعی چندوقته ایمن شدن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*