جمعه، ۱۹ آذر ۹۵ - ۱۰:۵۱
اينستاگرام

نگاهی به جدیدترین تغییرات شبکه اجتماعی اینستاگرام  نشان می دهد که مدیران شبکه اجتماعی اینستاگرام از ارائه خدمات جدید به کاربران در بخش…

نگاهی به جدیدترین تغییرات شبکه اجتماعی اینستاگرام  نشان می دهد که مدیران شبکه اجتماعی اینستاگرام از ارائه خدمات جدید به کاربران در بخش نظرات و حریم شخصی خبر داده اند. این سومین بار در سه ماهه اخیر است که اینستاگرام تغییرات تازه ای در شبکه اجتماعی خود اعمال کرده تا امنیت کاربران خود را ارتقا بخشد و مانع از تشدید مزاحمت های مجازی شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

از جمله تغییرات در شبکه اجتماعی اینستاگرام در این به روزرسانی ها می توان به امکان غیرفعال کردن اظهارنظر در برخی پست های خاص، حذف ساده تر حساب های تعقیب کننده خصوصی و ارسال گزارش ناشناس در مورد پست های ارسالی نامناسب اشاره کرد.

با این حال کاربران اینستاگرام  به زودی خواهند توانست با اعمال این تغییرات برای همه کاربران نظرات ارسالی در پای هر مطلب ارسالی یا پست را لایک بزنند. خدماتی که مدتهاست در دیگر شبکه های اجتماعی محبوب ارائه می شود.

اینستاگرام

غیرفعال کردن ارسال نظر در پای پست های اینستاگرام احتمالا با استقبال گسترده کاربران و به خصوص کاربران مشهور مواجه می شود که در برخی مواقع با هجوم سازمان یافته دیگر کاربران و ارسال انبوه نظرات توهین آمیز مواجه می شوند.

بنابراین کاربران برای دسترسی به این خدمات باید به بخش تنظیمات پیشرفته یا Advanced Settings مراجعه کرده و گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنند و سپس با مراجعه به پست مورد نظر آن را اعمال کنند.

9 دیدگاه برای “نگاهی به جدیدترین تغییرات شبکه اجتماعی اینستاگرام در روزهای اخیر”

 1. مرادی گفت:

  من به خاطر همین کامنتای الکی اینستامو حذف کردم

 2. چهره پرداز گفت:

  بازم یه نقصایی داره

 3. کاوشگر گفت:

  از تغییر لگوش معلوم بود که رو به عقب میره

 4. ناظر۱ گفت:

  اینم هفته ای یه بار همه چی رو به هم میریزه

  1. کیوان گفت:

   دقیقا.هرروز یه تغییر.

 5. سهره گفت:

  عجب تغییر امنیتی بنظرم اصلا خوب نیست

 6. ریحانه گفت:

  این همه تغییر برای چیه آخه؟

 7. لیلا.اچ گفت:

  امیدوارم دیگه ثابت بمونه فعلا تغییر بسه اینستاجون

 8. روزبه گفت:

  اینستا تازه اینجوری شده!! همه شبکه های اجتماعی چندوقته ایمن شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.