دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۹ - ۱۲:۳۸
اینفینیتی QX80 اینکاس

اینفینیتی QX80 اینکاس که به عنوان کرگدن زرهی شهرت دارد با ویژگی هایی قدرتمندانه توجه هر کسی را خود جلب می کنند. در…

اینفینیتی QX80 اینکاس که به عنوان کرگدن زرهی شهرت دارد با ویژگی هایی قدرتمندانه توجه هر کسی را خود جلب می کنند. در ادامه این خودرو را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

شرکت مشهور اینکاس که در تورنتوی کانادا مستقر است به خاطر تولید شاسی بلندهای زرهی قابل‌ توجه شناخته شده است. این خودرو های مناسب آخرالزمان آماده‌ی روبرو شدن با هر مشکلی هستند که از جمله این مشکلات می‌توان به گلوله، نارنجک و… اشاره کرد!

جدای از خودروهای خاص تولیدی توسط خود شرکت، اینکاس اقدام به تقویت قابل‌ توجه شاسی بلندهایی همچون بنتلی بنتایگا و لینکلن نویگیتور نیز کرده است. البته این بار شاهد ارتقای کرگدن ژاپنی یعنی اینفینیتی QX80 هستیم که وظیفه حفاظت از سرنشینان مهم خود را بر عهده گرفته است.

این خودرو هم‌ اکنون از سطح حفاظتی BR6 بالستیک برخوردار شده و می‌ تواند در برابر انفجار ناشی از نارنجک‌ های دستی DM51 مقاومت کند. از نظر گلوله نیز QX80 اینکاس در برابر گلوله‌ های 7.62 میلی‌متری متعلق به سلاح‌هایی همچون AK-47 مقاوم است. گلوله‌های یاد شده نمی‌توانند در بدنه یا شیشه‌ ها نفوذ کنند.

حفاظت این خودرو تنها به موارد یاد شده محدود نمی‌ شود. باتری و سیستم‌ های کنترل الکترونیکی نیز محافظ جداگانه‌ ای دارند. همچنین لولای درب‌ ها، سیستم تعلیق و دیگر نقاط مهم بدنه تقویت شده‌اند تا در برابر هرگونه تهاجمی مقاوم باشند. حتی لاستیک‌ها نیز از نوع ران فلت هستند.

این شاسی‌بلند که بر پایه نیسان آرمادا/پاترول شکل گرفته از پیشرانه 8 سیلندر 5.6 لیتری استفاده می‌کند. از جمله تجهیزات سفارشی QX80 می‌توان به پکیج زرهی سبک‌وزن، چراغ‌های اضطراری، سیستم آتش‌خاموش‌ کن، ترمز ها و رینگ‌ های هوی دیوتی و… اشاره کرد. قیمت اینفینیتی QX80 اینکاس فعلاً مشخص نشده اما انتظار داریم قیمت این خودرو کاملاً بالا باشد.

باهم در میهن پست تصاویری از اینفینیتی QX80 اینکاس را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: motor1[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *