شنبه، ۰۷ تیر ۹۹ - ۱۱:۴۲
بائوجون RS-7

بائوجون RS-7 در حقیقت بزرگ‌ترین محصول بائوجون است که حالا بصورت رسمی معرفی شده در این مطلب از میهن پست به بررسی آن…

بائوجون RS-7 در حقیقت بزرگ‌ترین محصول بائوجون است که حالا بصورت رسمی معرفی شده در این مطلب از میهن پست به بررسی آن خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه شوید.

بائوجون به عنوان برندی که محصول جوینت ونچر سایک-جنرال موتورز-وولینگ است همچنان به افزایش تعداد محصولات خود ادامه داده و به تازگی بزرگ‌ترین محصول خود یعنی شاسی‌بلند میان سایز RS-7 را معرفی کرده است.

این‌ها اولین تصاویر رسمی از بائوجون RS-7 جدید هستند، خودرویی که به‌صورت شش یا هفت نفره در دسترس خواهد بود. همانند دیگر محصولات این شرکت، RS-7 دارای زبان طراحی خاص بائوجون می‌باشد.

خودرو موردبحث از خطوط واضح و لوگوی الماسی جدیدی سود می‌برد. از جمله ویژگی‌های طراحی RS-7 می‌توان به چراغ‌های جلوی نازک، چراغ‌های افقی LED در عقب، طراحی سقف شناور و رینگ‌های دو رنگ اشاره کرد.

این خودرو خانواده‌ها و کاربران تجاری را هدف قرار داده و طول/عرض/ارتفاع آن به ترتیب ۴۹۳۰/۱۹۷۵/۱۷۶۵ میلی‌متر می‌باشد. جالب اینکه فاصله بین محوری ۲۹۰۰ میلی‌متری RS-7 بیشتر از فاصله بین محوری اکثر شاسی بلندهای بزرگ‌تر بوده و این نوید کابینی جادار را می‌دهد.

نسخه‌های شش‌نفره طراحی ۲+۲+۲ خواهند داشت و مدل‌های هفت‌نفره از طراحی ۲+۲+۳ استفاده خواهند کرد. بائوجون می‌گوید کابین خودرو به لطف شیشه‌های جانبی بزرگ‌تر و سانروف پانورامیک روشن و فراخ خواهد بود.

هنوز تصاویر رسمی از کابین منتشر نشده اما رسانه‌های چینی تصاویری از داشبورد مدرن با دو صفحه لمسی و تجهیزات لوکس را ارائه کرده‌اند.

علاوه بر کابینی جادار و منعطف، بائوجون RS-7 به خاطر ارتفاع ۱۹۸ میلی‌متری از زمین، زاویه حمله و فرار ۱۸ و ۲۱ اینچی قابلیت خارج از جاده‌ای خوبی هم خواهد داشت.

نیروبخش این شاسی‌بلند جدید پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربوی جدید با قدرت ۱۷۷ اسب بخار خواهد بود. همکار این پیشرانه یک گیربکس اتوماتیک است.

بائوجون RS-7 تا پایان سال جاری و با سیستم ارتباط ۲۴ ساعته دارای شبکه ۵G و سیستم‌های کمک‌راننده هوشمند عرضه خواهد شد.

باهم در میهن پست تصاویری از بائوجون RS-7 را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.