چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۷:۲۶

امام‌جمعه گچساران گفت: بارگاه بی‌بی‌حکیمه (س) ظرفیت تبدیل‌شدن به چهارمین قطب فرهنگی و مذهبی کشور را دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران…

امام‌جمعه گچساران گفت: بارگاه بی‌بی‌حکیمه (س) ظرفیت تبدیل‌شدن به چهارمین قطب فرهنگی و مذهبی کشور را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کهگیلویه وبویراحمد، حجت‌الاسلام سیدامین‌ الله حجازی در مراسم افتتاحیه کنگره ملی بی‌بی‌حکیمه(س) در گچساران افزود: با توجه به مشکلات راه این چهارمین چراغ اهل بیت و عصمت و طهارت از مسئولان کشوری انتظار می‌رود نسبت به معرفی جایگاه این بقعه در کنگره بین‌المللی اقدامات لازم را انجام دهند.

وی اظهارکرد: بارگاه امامزاده بی‌بی حکیمه (س) ظرفیت تبدیل شدن به چهارمین قطب فرهنگی و مذهبی کشور را دارد.

امام جمعه گچساران تصریح‌کرد: نفس کشیدن همه ما شیعیان وابسته به اهل بیت(ع) است و باید در مستحکم‌تر کردن جایگاه این چراغان هدایت بیشتر تلاش کرده تا بتوانیم از برکات آنان در تمام زندگی بهره‌مند شویم.

حجازی عنوان کرد: با توجه به مشکلات ارتباطی این امامزاده انتظار می‌رود مسئولان نسبت به تخصیص اعتبارات لازم برای بهسازی و ساماندهی جاده ارتباطی همکاری کنند.

وی گفت: مردم استان کهگیلویه وبویراحمد همیشه در تمامی مراحل انقلاب در صحنه‌ها حضور داشته و ولایت‌مداری و دینداری خود را در تمام عرصه‌ها اثبات کرده‌اند.

وی افزود: در جهان امروز که دشمنان ما با استفاده از جنگ نرم سعی در گمراه کردن نسل جوان ما دارند باید جوانان را بیشتر با برکات این امامزادگان و سیره آنان آشنا کرده تا بتوانیم نقشه دشمنان اسلام را مانند همیشه نقش برآب کنیم.

حجازی عنوان کرد: امید است بتوانیم هرجه سریع‌ترمشکل راه این امامزاده را حل کنیم.

وی اضافه کرد: برگزاری کنگره ملی بی بی حکیمه یک نقطه عطفی در تاریخ این استان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.