یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۲

جام جم آنلاین: مرد جوانی که پس از شنیدن پاسخ منفی، دختر دلخواهش را تهدید به قتل کرده بود و قصد اسیدپاشی به او…

جام جم آنلاین: مرد جوانی که پس از شنیدن پاسخ منفی، دختر دلخواهش را تهدید به قتل کرده بود و قصد اسیدپاشی به او را داشت دستگیر شد.

چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، از مردی به اتهام مزاحمت و تهدید به قتل و اسیدپاشی شکایت کرد.

شاکی گفت: چندی پیش با مردی در یک اداره همکار شدم و مدتی بعد او به من ابراز علاقه کرد؛ قصد ازدواج با او را داشتم که متوجه شدم او همسر و فرزند دارد.

شاکی افزود: از مرد خواستگار خواستم مرا فراموش کند، اما او حاضر به این کار نبود و مزاحمت هایش را شروع کرد.

وی اضافه کرد: مدتی بعد به بخش دیگری از اداره منتقل شدم، از آن روز به بعد او مرا تعقیب می کرد و برایم نامه های تهدیدآمیز می فرستاد که باید با او ازدواج کنم در غیر این صورت به من و خانواده ام آسیب می رساند.

شاکی یادآور شد: برای این که او دست از مزاحمت هایش بردارد، به فردی دیگر که به خواستگاری ام آمده بود، پاسخ مثبت دادم و با او نامزد کردم. اما خواستگار قبلی ام این بار تهدیدم کرد ابتدا نامزدم و سپس مرا خواهد کشت.

وی اضافه کرد: برای این که به نامزدم آسیبی وارد نشود، موضوع مزاحمت های همکارم را با او در میان گذاشتم، اما وی از من جدا شد. مرد مزاحم وقتی متوجه جدایی نامزدم شد بار دیگر تهدید کرد، اگر با او ازدواج نکنم با اسید به من حمله خواهد کرد.

وی گفت: خواستگار سمج چند روز پیش مرا تعقیب و در یک محله خلوت به دام انداخت. او با یک بطری که عنوان می کرد اسید است به من حمله کرد. همین موقع چند رهگذر که متوجه درگیری میان ما شده بودند به کمکم آمده و نجاتم دادند. آنها قصد تماس با پلیس را داشتند که مرد مزاحم فرار کرد. در پی این شکایت و دستور قضایی تحقیقات برای دستگیری خواستگار مزاحم آغاز شد. وقتی ماموران برای دستگیری متهم وارد خانه اش شدند معلوم شد او به مکان نامعلومی رفته است و خانواده اش از وی خبر ندارند.

جستجو برای دستگیری متهم ادامه داشت تا این که دو روز پیش او دستگیر شد و اظهارات متناقضی را بیان کرد. این در حالی بود که شاهدان در مواجهه حضوری با متهم در مرکز پلیس او را به عنوان فردی معرفی کردند که با سد کردن راه شاکی به او حمله کرده بود. با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات از وی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.