چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۱

نماینده‌ مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه شهرکرد بازدید کرد. به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران…

نماینده‌ مردم شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه شهرکرد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه چهارمحال و بختیاری- سیدسعید زمانیان با ادای احترام به شهدای گمنام این دانشگاه در بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه شهرکرد، پیشرفت و توسعه دانشگاه شهرکرد را قابل تقدیر دانست و افزود: ارتقاء کمی و کیفی دانشگاه مرهون تلاش و همیاری است.

وی افزود: سعی خواهیم کرد با رفع معضلات این مجموعه، در راستای اعتلا و ارتقای آموزش عالی استان گامی موثر و خداپسندانه برداریم.

زمانیان اظهارکرد: امید است با برگزاری جلسات بیشتر و تعامل با سایر دستگاه‎های اجرای مشکلات دانشگاه رفع و شاهد شکوفایی و رشد بیشتر دانشگاه شهرکرد باشیم.

دکتر شایان شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد نیز با ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی، پژوهشی و عمرانی دانشگاه، تامین و تخصیص اعتبارات عمرانی و جاری، واگذاری قطعی املاک در اختیار دانشگاه و انتقال اسناد مالکیت آن‎ها، موضوع تامین مسکن دانشگاهیان، رفع معضل قطعی برق شبکه تامین کننده برق دانشگاه را از مسائل مهم در دست پیگیری دانشگاه عنوان کرد.

وی خواستار حمایت هرچه بیشتر و توجه ویژه‌ به دانشگاه شهرکرد به عنوان مجموعه‌ آموزش‌های مادر استان چهارمحال و بختیاری شد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه شهرکرد دارای 15 پروژه عمرانی بزرگ است که پیش‌بینی می‌شود دو طرح عمرانی کتابخانه‌ مرکزی و دانشکده‌ ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد تا دو ماه آینده به بهره‌برداری برسند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.