پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۰

رئیس پژوهشکده مرکز آمار ایران از سایت سرشماری عمومی کشاورزی خرم‎آباد بازدید کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، دکتر زاهدیان،…

رئیس پژوهشکده مرکز آمار ایران از سایت سرشماری عمومی کشاورزی خرم‎آباد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، دکتر زاهدیان، رئیس مرکز آمار ایران همراه با نورالدینی، مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری لرستان از سایت مرکزی سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان خرم‎آباد واقع در فرمانداری این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید دکتر زاهدیان در جریان چگونگی روند عملیات اجرایی سرشماری عمومی کشاورزی 93 در شهرستان خرم‎آباد قرار گرفت و از نزدیک امکانات این سایت را مورد بررسی قرار داد.

رئیس مرکز پژوهشکده مرکز آمار ایران با ابراز رضایت از اقدامات انجام گرفته توسط دست اندرکاران سرشماری عمومی کشاورزی 93 دستورات لازم در راستای اتخاذ تمهیدات مناسب جهت اجرای دقیق این سرشماری در مدت زمان باقیمانده تا اجرای زمان طرح صادر کردند.

وی، دستیابی به آمار و اطلاعات دقیق حوزه کشاورزی را مهمترین هدف اجرای این سرشماری ذکر کرد و از مسئولین آمار و اطلاعات استان و شهرستان به ویژه آمارگیران خواست دقت و حساسیت لازم را در اخذ و ارائه آمار به مرکز آمار ایران اعمال کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.