سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار دکتر محمود گلزاری پیشنهاد داد زیرگروه خبری مستقل با عنوان جوانان در سایت خبرگزاری مهر برای…

به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار دکتر محمود گلزاری پیشنهاد داد زیرگروه خبری مستقل با عنوان جوانان در سایت خبرگزاری مهر برای بررسی بیشتر موضوعات و آسیبهای این قشر ایجاد شود که دکتر علی عسگری نیز از این پیشنهاد استقبال کرد.

دکتر گلزاری درباره ارزیابی خود از فعالیتهای خبری خبرگزاری مهر گفت: در بازدید از سرویس های مختلف خبرگزاری مهر نشاط و شادابی در میان خبرنگاران و سایر کارکنان این خبرگزاری مشاهده کردم. به طوریکه ت همه گروههای خبری علاقه مند به موضوعوعات مربوط به جوانان هستند و در ابعاد گسترده درمورد مشکلات و آسیب های این قشر کار و فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه رسانه ها می توانند یکی از مهمترین ابزارهای بیان مشکلات جوانان باشند، افزود: همچنین یکی دیگر از پیشنهاداتم تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی با موضوع جوانان  با خبرگزاری مهر است. وزارت ورزش و جوانان می تواند با مشارکت و همکاری خبرگزاری مهر در زمینه های تامین محتوا، معرفی صاحبنظران و جوانان موفق و نخبه، برگزاری نشستهای تخصصی و  غیره فعالیتهای ارزنده ای را اجرا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مشروح گفتگوی خبرنگار مهر با معاون وزیر ورزش و جوانان در ساماندهی امور جوانان بزودی منتشر می شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.