پنجشنبه، ۳۰ آذر ۹۶ - ۰۳:۳۵
بازدید موجودات فضایی از زمین

بازدید موجودات فضایی از زمین در حالی توسط یک مقام سابق پنتاگون فاش شد است که وی در پروژه رهگیری یوفوها حضور داشته و حالا…

بازدید موجودات فضایی از زمین در حالی توسط یک مقام سابق پنتاگون فاش شد است که وی در پروژه رهگیری یوفوها حضور داشته و حالا مدعی شد که موجودات بیگانه از زمین دیدن کرده‌اند! لوییز الیزوندو که برنامه دولتی محرمانه‌ ای برای مبارزه با تهدیدات اشیاء ناشناس پرنده یا همان یوفوها را مدیریت کرده ، به تازگی گفته است که اشیاء ناشناس از زمین دیدن کرده‌اند.در ادامه با میهن پست همراه شوید.

بازدید موجودات فضایی از زمین اگر چه موضوعی است که نه تنها بارها تایید و تکذیب شده است بلکه حالا لوییز الیزوندو پیشتر برنامه شناسایی تهدید هوا فضایی پیشرفته AATIP را اداره می‌کرد که سوابق فاش شده آن، گزارشات بررسی شده برخوردهایی با یک هواگرد ناشناس را نشان می‌دهد و بر اساس گزارشات بسیار در مورد برخورد با هواگردهای بیگانه، رئیس سابق این پروژه 22 میلیون دلاری می‌گوید فکر می‌کند که ما تنها نیستیم.

الیزوندو در ماه اکتبر در اعتراض به آنچه پنهان کاری بیش از حد و مخالفت داخلی با این پروژه رهگیری بشقاب پرنده ها که سرمایه‌گذاری روی آن در سال 2012 قطع شده بود خواند، از کار در وزارت دفاع آمریکا استعفا داد.

بازدید موجودات فضایی از زمین همواره با به امروز توسط دانشمندان و حتی مقامات نظامی و سیاسی هیچ کشوری تایید و حتی تکذیب نشده است اما اکنون الیزوندو مدعی است شواهدی مبنی بر دیدار هواگرد بیگانگان از زمین وجود دارد. این هواگردها ویژگی‌هایی نشان داده اند که تاکنون نه در فهرست هواپیماها آمریکا و نه در فهرست دارایی‌های هیچ کشور خارجی دیگری وجود نداشته است.

بازدید موجودات فضایی از زمین

هواگردهایی که خدمات پرواز مشخص و نیروی محرکه واضح ندارند و در مسیرهایی که زیاد مانور پذیر نیستند، مانور می‌دهند. در میان این مشاهدات ، گزارش خلبانان دو جنگنده سوپر هورنت نیروی دریایی آمریکا وجود دارد که در یک ماموریت آموزشی ، یک یوفو را مشاهده اند.

آن ها در 100 مایلی سن‌ دیگو در اقیانوس آرام بودند که تماسی رادیویی مبنی بر اینکه سلاح به همراه دارند یا نه، دریافت کردند. این درخواست غیرمعمول در سال 2004 از یک ناو دریایی به نام پرینستون Princeton ارسال شد که دو هفته در حال ردیابی هواگرد ناشناخته بود.

فرماندهان کدیوید فریور David Fravor و جیم اسلایت Jim Slaight ، فقط موشک‌های مشقی داشتند اما به آن ها دستور داده شد اشیایی که ناگهان در ارتفاع 80 هزار پایی ظاهر شده اند و سپس در افق دریا محو شده اند را بررسی کنند. هنگامی‌ که فریور ، به سوی هوا گرد رفت، هواگرد برای دیدنش بالا آمد اما ناگهان با سرعت بی‌ نهایتی از او دور شد. هواگرد ، بال یا موتور نداشت اما به نظر می‌رسید یک مایل را در ثانیه‌ ای می‌پیماید و به سادگی از سریع‌ ترین جت‌های نظامی آمریکا پیشی می‌گیرد و این تایید بر بازدید موجودات فضایی از زمین بوده است.

دیوید فریور فرمانده نیروی دریایی در خصوص بازدید موجودات فضایی از زمین با یقین گفته است که هواگرد عجیبی را که در سن‌دیگو دیده بود ، خیلی مدرن و سریع بوده و فناوی آن نمی تواند ساخته دست بشر باشد و با تاکید خاصی عنوان کرده است که آن هواگرد متعلق به این دنیا نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *