پنجشنبه، ۱۶ مرداد ۹۳ - ۰۳:۵۴

رئیس مرکز روانپزشکی سینای جونقان گفت: اکنون ۸۵ بیمار در این بیمارستان بستری است که ۶۰ نفر از آنان را بیماران مرد تشکیل…

رئیس مرکز روانپزشکی سینای جونقان گفت: اکنون ۸۵ بیمار در این بیمارستان بستری است که ۶۰ نفر از آنان را بیماران مرد تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه چهارمحال و بختیاری، دکتر مسعود نیک‌فرجام در حاشیه بازدید وزیر بهداشت از مرکز روانپزشکی سینای جونقان، ضریب اشغال تخت این بیمارستان را بیش از ۹۵ درصد اعلام کرد و افزود: هم‌اکنون دو پزشک متخصص، چهار پزشک عمومی و قریب به ۲۶ پرستار به بیماران بستری در این مرکز خدمات درمانی ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه این بیمارستان با دارا بودن دو بخش بستری زنان و مردان و واحد روانشناسی و کار درمانی به مردم استان و سایر استان‌های کشور خدمات تخصصی روان درمانی ارائه می‌کند افزود: متاسفانه این مرکز فاقد بخش اورژانس است و همین امر موجب شده تا این مرکز به عنوان بیمارستان لحاظ نشده و از امکانات و منابع بیمارستان‌ها برخوردار نشود.

نیک‌فرجام ادامه داد: در صورت موافقت و مساعدت برای راه اندازی بخش اورژانس بخشی از مشکلات این مرکز مرتفع خواهد شد.

به گفته وی، بحث ارزیابی بیمارستان و کمک برای تجهیز و ارتقای خدمات واحد کاردرمانی از دیگر مطالبات مطرح شده است.

نیک‌فرجام با اشاره به سختی کار پزشکان و پرسنل شاغل در بخش های روانپزشکی و انتظارات بالای بیماران و خانواده‌های این افراد، خواستار حمایت و توجه ویژه مسئولان به مطالبات کادردرمانی شاغل در این بخش شد.

رئیس مرکز روانپزشکی سینای جونقان گفت: تمام مجموعه این مرکز ضمن توجه به درمان بیماران نسبت به ارتقای سطح سواد و پرداختن به مسائل اعتقادی و مذهبی آنان و همچنین ارتقای کیفیت خدمات خود همواره با تمام توان در صحنه هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.