چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۱۱:۴۲

وزیر نیرو از بیمارستان بوعلی خرم‌دره بازدید کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه زنجان، “حمید چیت‌چیان” صبح امروز ضمن بازدید از…

وزیر نیرو از بیمارستان بوعلی خرم‌دره بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه زنجان، “حمید چیت‌چیان” صبح امروز ضمن بازدید از بخش‎های مختلف بیمارستان بوعلی شهرستان خرم‌دره به عیادت بیماران رفت و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شد.

در این بازدید، رئیس بیمارستان بوعلی شهرستان خرم‌دره با ارائه گزارشی از مشکلات این بیمارستان عنوان کرد: ارتقاء چارت سازمانی، کمبود تجهیزات و نبود محل برای اسکان متخصصان از عمده‎ترین مشکلات بیمارستان است.

“علی عسگری”، اهتمام به توسعه اورژانس بیمارستان را از ضروریات دانست و اظهار کرد: بودجه اولیه‌ای به این امر اختصاص داده شده است.

در ادامه این بازدید، “کریم‌خانی” رئیس شبکه بهداشت شهرستان خرم‌دره نیز اظهار کرد: فضای در نظر گرفته شده برای توسعه اورژانس 400 متر است که طبقه بالای آن برای استقرار متخصصان خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، در ادامه این بازدید، معتمدین شهرستان کمک به ساخت حوزه علمیه، افزایش خرید قیمت تضمینی گندم، رفع بدهکاری و بازگشایی راه شمال به جنوب را از مهم‌ترین اولویت‎های شهرستان برشمردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.