چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله احمد علم الهدی، بعدازظهر سه شنبه در جمع رئیس و کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی…

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله احمد علم الهدی، بعدازظهر سه شنبه در جمع رئیس و کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی اظهار کرد: امروز در خراسان رضوی  شاهد اخلاص در عمل کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات هستیم و این امر توانسته توسعه‌های مناسبی را برای این اماکن شریف ایجاد کند.

وی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات باید رابطه خود را با اداره اوقاف و امور خیریه توسعه دهد و امیدواریم در این مسیر هرچه زودتر بودجه صحن حضرت رضا (ع) در حرم مطهر کاظمین تامین شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اعلام اینکه باید فضای کمک به عتبات عالیات را در شهرستان‌ها و روستاها گسترش و رشد داد، گفت: این مناطق بیشتر از شهرهای بزرگ مانند مشهد می‌تواند تاثیر خود را بر کمک به مشارکت در بهسازی حرم‌های مطهر اهل بیت (ع) داشته باشد و باید فعالیت‌های این ستادها با اتخاذ یک راهکار مناسب به سمت سازماندهی بیشتر پیش برود.

امام جمعه مشهد مقدس بیان کرد: خوشبختانه تا به امروز مشارکت‌ها و کمک‌های مردمی در این ستاد مطلوب بوده و این امر سبب شده حرم‌های اهل بیت (ع) توسط همین کمک‌ها و مشارکت‌ها بازسازی و بهسازی شود و همچنین ضروری است تا بازسازی حرم مطهر کاظمین با تبلیغات مختلف رشد داده شود.

آیت الله علم الهدی یادآور شد: یکی از این مکان‌هایی که می‌تواند بسیار در جذب زائران و سرمایه‌گذاران حرم مطهر کاظمین نقش داشته باشد، تبلیغات در بخش ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد و دیگر فرودگاه‌های استان و کشور است.

وی ادامه داد: فعالیت‌های ستاد عتبات عالیات باید تابلوی افتخار در میان استان‌های کشور باشد و در این راستا ضرورت دارد تا بازسازی این حرم مطهر  با تبلیغات مختلف توسعه یابد.

وی افزود: امروز در خراسان رضوی  شاهد اخلاص در عمل کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات هستیم و این امر توانسته توسعه‌های مناسبی را برای این اماکن شریف ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.