یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۵

 علیرضا حلاجیان معاون فنی و عمران شهرداری منطقه15 درگفتگو باخبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: اجرای طرح بازسازی محله‌های قدیمی منطقه15 به سبک معماری…

 علیرضا حلاجیان معاون فنی و عمران شهرداری منطقه15 درگفتگو باخبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: اجرای طرح بازسازی محله‌های قدیمی منطقه15 به سبک معماری اسلامی، ایرانی و دینی در دستورکار معاونت فنی و عمران شهرداری این منطقه قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح به منظور حفظ هویت ملی، اسلامی و معماری سنتی و پرهیز از معماری غربی و بیگانه در دست اجرا است.

حلاجیان اظهار داشت: در این طرح محله‌های قدیمی منطقه15 با آماده باش اکیپ‌های اجرایی فنی و عمران این منطقه بازسازی خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: بازسازی محله‌های قدیمی منطقه15 به سبک معماری اسلامی، ایرانی و دینی از جمله محله‌های اتابک و مینابی با رویکرد سبک زندگی اسلامی، ایرانی و هویت دینی، مدیریت جهادی و نگهداشت شهر از اقدامات اجرایی این طرح است.

حلاجیان خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از طرح عمرانی بزرگراه بسیج نجفی رستگار و امام رضا(ع) تا پایان سال 93، بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی سراهای محلات، استخر و سونا، مراکز ورزشی و مجموعه‌های ورزشی،‌تکمیل و بهره‌برداری از پل تقاطع بزرگراه امام علی(ع) خاوران از اقدامات دیگر شهرداری منطقه15 است.

انتهای‌پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.